ASAŞ Alüminyum Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

ASAŞ Alüminyum

  • Industrie métallurgique
  • ·
  • 351 abonnements

Hakkımızda

1990 yılında Gebze’de kurulan ASAŞ; Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 2400’den fazla çalışanı ve 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1990 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile 2020 yılında Türkiye’de İSO 500’de ilk 100’de 54. sırada yer alan, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hiz...

Lire la suite
Grandes entreprises
1990
1.001-5.000 d'employés

ASAŞSANAT

Sadece bilimin değil sanatın da toplumların gelişmesine çok büyük katkısı olduğunun bilinciyle ASAŞ; sanata verdiği desteği 2015 yılında kurduğu ASAŞSANAT çatısı altında daha da geliştirerek yürütme kararını aldı. ASAŞSANAT; sanat ve tasarım öğrencileri ile akademisyen ve profesyonelleri buluşturan; öğrenim+ paylaşım + tasarım + üretim platformu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Akyazı/Sakarya Bölgesinde inşa edilecek Sanat Atölyesinde ASAŞ, çalışanlarının eşleri ve çocukları için de kurslar ve seminerler organize ede...

Lire la suite

ASAŞ'ta Hayat

Kurumsal değerlerimizi oluştururken ilk sırada çalışanlarımız yer almaktadır. Çünkü ortak gelecek hayalleri paylaşıldıkça çoğalmakta, çoğaldıkça birlikte daha fazla aktivite yapma isteği oluşmaktadır.

Kalplere dokunabilme olasılığı, en büyük motivasyon kaynağıdır. Bu heyecanla ‘Her Yuvaya Altın Top’ projesiyle her yıl anne, baba olma duygusunu tadamamış en az on çalışanımızın tüp bebek masraflarını karşılanmaktadır.

Çevre bölgelere yapılan gezi organizasyonları, çoc...

Lire la suite

Images de l'entreprise

ASAŞ Alüminyum n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par ASAŞ Alüminyum?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
ASAŞ Alüminyum n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par ASAŞ Alüminyum?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Environnement de travail

ASAŞ Alüminyum n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.