Artı Ve Artı Teknoloji Hizmetleri

  • Services d'information
  • ·
  • 38 abonnements

À propos de nous

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Artı & Artı 1998 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.

Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır.

Sertifikalı ve profesyonel kadromuz 400 çalışandan oluşmaktadır. Türkiye geneline yayılmış, 81 ilde bulunan iş ortaklarımız ile, bölgesel çözüm ve hizmetler sunmaktayız.

Artı & Artı organizasyonumuz, kurulduğumuz günden itibaren yalın ve düz bir çizgide gelişmiştir.

Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız.

Artı & Artı olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

Artı & Artı, teknoloji devi HP firmasının en büyük iş ortaklarından biridir. Servis Hizmetleri konusunda HP’nin Yetkili Servis Merkezidir. Servis hizmeti verilen ürün dağılımı ve yüksek iş hacmi kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük yetkili servis merkezidir.

Images de l'entreprise

Video

Artı Ve Artı Teknoloji Hizmetleri n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Artı Ve Artı Teknoloji Hizmetleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Artı Ve Artı Teknoloji Hizmetleri n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Artı Ve Artı Teknoloji Hizmetleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Artı Ve Artı Teknoloji Hizmetleri n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Artı Ve Artı Teknoloji Hizmetleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.