À propos de nous

Kapısı ve çalışanı olmayan mağazalar yaratmak, uzmanlık ister. Appcent, 2013’te, fiziksel mağaza deneyimini mobile taşıyarak, yeni şubelerini mobilde açmak isteyen firmalara çözüm ortağı olarak kuruldu. Tüketiciler yeni alışveriş merkezleri olarak akıllı telefonlarını kullanırken, AVM’lerdeki mağazaların, mobile taşınması gerekiyordu.

Bir mobil uygulama tasarlamak, müşteri deneyiminden yazılıma, teknolojiden pazarlamaya geniş bir yelpazede bilgi dağarcığını gerektirir. Elektrik elektronik mühendisliği eğitiminin üzerine, bilgisayar mühendisliği yüksek lisansı, pazarlama doktorası ve bilgisayar mühendisliği doktorasını tamamlayan Ozan Uysal için, Steve Jobs’un hikayesinde bahsettiği noktalar, Appcent’te birleşti. Böylece, tam donanımlı bir mobil uygulama geliştirme start-up’ı doğmuş oldu.

Hayatına start-up olarak başlayan Appcent, bugün birçok Fortune 500 firmasının dijital dönüşümünü gerçekleştiren 105 kişilik dev bir aileye dönüştü. Bu dönüşümün ardında, Ozan’a inanan ve kendini sürekli geliştiren, böylece Appcent’i hizmet anlamında rakipsiz kılan bir ekip var.

Aynı zamanda 2020 yılında bünyesinde kurduğu Appcent Akademi ile kariyerinin başındaki genç yazılımcıları sektöre kazandırmak üzere eğitimler düzenliyor.

Appcent’te misyonumuz, parmak ucundaki mağazaları mükemmel deneyim alanlarına dönüştürmek. Teknolojideki son gelişmeleri, tüketicileriyle mobilde buluşmak isteyen firmaların hizmetine sunarak, müşteri deneyimini mükemmelleştirmek için buradayız.

Images de l'entreprise

Appcent n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Appcent?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Appcent n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Appcent?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Appcent n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Appcent?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.