Bilkent Üniversitesi ACC Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Bilkent Üniversitesi ACC Youthall Verified Badge

  • Conseil
  • ·

À propos de nous

Bilkent Üniversitesi Audit & Consulting Club; Türkiye İç Denetim Enstitüsü’ne bağlı, denetim ve danışmanlık temeli ile kurulmuş Bilkent’in aktif öğrenci topluluğudur. Aktif yüzlerce üyesiyle yalnızca denetim ve danışmanlık sektörleri olmamakla birlikte pek çok farklı alanda da etkinlik düzenlemektedir. Hedef kitlesi tüm Türkiye üniversite öğrencileridir. Bilkent Üniversitesi Audit and Consulting Club, Bilkent Üniversitesi öğrencilerine Denetim ve Danışmanlık sektörleri hakkında mesleki farkındalık kazandırmayı, bu sektörlerde kariyer sahibi olmayı hedefleyenlere öncü olmayı, Türkiye'de ve yurtdışında bu vizyona sahip kulüpler arasında seçkin bir yer edinmeyi amaçlar. Ayrıca ACC Bilkent, sektörel farkındalık eğitimlerinin yanında, tüm bölüm öğrencilerine profesyonel ve akademik farkındalık kazandırarak bütün Bilkent Üniversitesi öğrencilerinin iş dünyasına hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. 

Video

Bilkent Üniversitesi ACC n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Bilkent Üniversitesi ACC?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Bilkent Üniversitesi ACC n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Bilkent Üniversitesi ACC?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Bilkent Üniversitesi ACC n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Bilkent Üniversitesi ACC?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.