À propos de nous

TARİHİMİZ

Yüzyıldan uzun bir süre önce, doktor ve eczane sahibi Dr. Wallace C. Abbott, gerek hastalar gerek doktorlar yararına bilimsel araştırmaları destekleme misyonuyla Abbott Alkaloidal Company'yi kurdu.

Bugün dünya genelindeki yaklaşık 109.000 çalışanımızla beslenme, diagnostik, tıbbi cihazlar ve ilaçlar yoluyla insan sağlığını iyileştirmek için çalışıyoruz.

 

KÜLTÜRÜMÜZ

Şehrinizdeki veya ülkenizdeki birilerinin hayatını değiştirin. Dünyanın ücra bir köşesinde bulunan bir ülkedeki birilerinin hayatını kurtarın. Düşünemeyecekleri kadar sağlıklı olmalarını ve hayal bile edemeyecekleri şeyleri yapmalarını sağlayarak dünya genelinde milyonlarca kişinin hayatını iyileştirin.

İşte bu, 125 yılı aşkın bir süredir yaptığımız şeydir. Bu yılı gelmiş geçmiş en iyi yılımız yapmamıza yardımcı olun.

 

  • Önemli Olan İş: Anlamlı iş nedir? Dünya genelindeki insanların hayatlarının her aşamasında potansiyellerini gerçekleştirmek amacıyla güçlü bedenlere sahip olmak ve sağlıklı olmak için bize güvendiğini bilmektir. Bu tür işlerin amacı dünya sağlığı üzerinde sürekli ve pozitif bir etki sağlamaktır.
  • İnovasyon Kültürü: İyi asla yeterince iyi değildir. Amacımız hep daha iyisini yapmak ve insanların daha sağlıklı yaşamlar sürebilmesine yardımcı olmak için sürekli iyileştirilen yollar bulmaktır. Bu inovasyon ruhunu nasıl geliştiriyoruz? Yeni bakım yöntemlerini şekillendirmek için farklı perspektifler, insanlar, uzmanlıklar ve fikirlerden yararlanıyoruz. Bunun sonucunda benzersiz, hayatı değiştiren ürün ve çözümleri sürekli olarak geliştirebiliyor ve bilim alanında önde giden bir şirket oluşturabiliyoruz.
  • Büyüme ve İlerleme: Gerek sağlık çözümleri, gerek çalışanlarımızın yaşamları ve kariyerleri açısından sürekli ilerleyen bir şirketiz. Dünya genelindeki ve sağlık alanındaki çalışmalarımız çalışanlarımızın kariyer yollarını, ilgi alanlarını ve fırsatları keşfetmeleri için zengin bir ortam sunuyor. Bu gelişimi eğitimler, mentorluk, okul ücretini karşılama, gelişim programları ve daha pek çok şekilde teşvik ederek destekliyoruz. Kişisel ve profesyonel gelişimin yanı sıra, zorlayıcı ve ödüllendirici çalışmalarla dolu bir kariyer sunmayı hedefliyoruz.

 

  • Geçim ve Refah: En iyi ve en başarılı çalışanları kendimize çekiyoruz; sosyal paketlerimiz, ücret planlarımız ve çalışma seçeneklerimiz çalışanların iş yerinde ve evde başarılı olmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanıyor. En iyileri işe alma çabalarımız sayesinde kadınlar, giriş düzeyindeki çalışanlar ve azınlıklar için en iyi işveren olarak tanınıyoruz.

 

“Her zaman inovatif yeni teknolojileri ve ürünleri geliştirecek ve sağlık ihtiyaçlarının nerede olacağını önceden göreceğiz. İşte biz buyuz ve bunu yapıyoruz.”

Robert B. Ford, Başkan ve CEO

 

GELECEĞİMİZ

Şirketimizi 130 yılı aşkın zamanda büyüten şey inovasyon ruhu ve bilimin sınırlarını zorlayan hevesli ve kararlı bir bakış açısıdır. Bugün bu büyük mirası devam ettirmek ve bir sonraki yüzyılı bir öncekine göre daha iyi geçirmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Dünya nüfusu giderek artıyor. 160'yi aşkın ülkedeki güçlü konumumuz sayesinde daha sağlıklı bir gelecek için global olarak katkıda bulunma şansına sahibiz.

 

 

 

 

 

 

 

Video

Abbott n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Abbott?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Abbott n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Abbott?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Abbott n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Abbott?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.