YORGLASS Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

YORGLASS

  • Industrie du verre
  • ·
  • 14 abonnements

À propos de nous

GÜVENİLİR GLOBAL TEDARİKÇİ

Temelleri 1974 yılında atılan Yorglass, endüstriyel cam işleme ve düz cam ticareti alanlarındaki birikimi ve tecrübesiyle sektöre öncülük etmektedir. Hızlı, yaratıcı, çözüm üreten global bir marka olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren Yorglass, ulusal ve uluslararası pazarlara zengin ürün portföyüyle hizmet vermektedir.

1988’de Ege Bölgesi’ndeki ilk ısıcam tesisini kurmuştur.1989 yılında ise Türkiye’de ilk dekoratif cam üretimini gerçekleştirmiştir. 1989 yılında Bolu’da Beyaz Eşya camı üretim tesisini faaliyete geçiren şirket, 1995 yılında Yorim Gebze tesisi ile büyümesine ivme kazandırmıştır. 2003 yılında ise Beyaz Eşya İş Ünitesinin satışı ile sektörden kısa süreliğine ayrılan Yorglass, 2012 yılında müşterilerinden gelen talep ile Bolu Beyaz Eşya işletmesini kurmuş ve beyaz eşya sektörüne dönüş yapmıştır.

Beyaz eşya sektör liderlerine hizmet veren şirket, 2015 yılında Eskişehir fabrikasının kurulması, 2017 yılında ise Bolu’da ikinci fabrikasının devreye girmesi ile müşteri memnuniyetinde yarattığı değeri kanıtlamıştır.

2019 yılına kadar Cam Merkezi A.Ş. adı altında Yorsan, Yorim ve Yorglas markalarıyla hizmet veren şirket, 45’inci yılında kurumsal m kimliğini yenileyerek markalarını ve faaliyetlerini Yorglass çatısı altında toplamıştır.

2020 yılında Çerkezköy fabrikasını da faaliyete geçiren Yorglass bugün itibarıyla üretim ve ticari çalışmalarını; Yorglass Ticaret, Yorglass Satina, Yorglass Ticari Soğutucu ve Yorglass Beyaz Eşya iş üniteleri altında Türkiye’nin beş farklı şehrinde kurulu altı tesisinde gerçekleştirirken, ürünlerini 60’a yakın ülkeye ihraç etmektedir.

YORGLASS n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par YORGLASS?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

YORGLASS n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par YORGLASS?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
YORGLASS n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par YORGLASS?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.