Wessi Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Wessi

  • Textile
  • ·
  • 14 abonnements

À propos de nous

Erkek giyim sektöründe hizmet sunan, takım elbise ana üretim merceğimiz olup ceket, kaban, damatlık, gömlek, triko, pantolon, ayakkabı ve aksesuar dahil erkek giyim alanında tüm detayları birleştiren markamız Göksel Aksu Tarafından Wessi 2008 yılında kurulmuştur.

Doğruluk prensibi ile adımlarını atan, üretimden sunuma olan aşamalardaki tüm işlemleri dikkatlice gözden geçiren, yüzde yüz doğal ve kaliteli ürünlerin kullanıldığı üretim anlayışı ile her süreçte kalite kontrole sahip; kusursuzluk, kalite ve ölçülü fiyat stratejisini üretimde kullanan bir firma olarak sektörün hızla gelişenleri arasında yer etmektedir.

Kuruluşundan bu yana aile olma ideali ile yoluna devam eden Wessi, çalışanlarından müşterilerine uzanan bu hikayede aile içi sevgi ve saygının temsilinde doğru hisler ile bütünleşen hizmet anlayışımızı size sunmaya çalışmaktadır. İhtiyaç dahilinde oluşan ve talep edildiğinde gelen samimiyete karşı doğru şekilde hitap eden ve memnuniyetinizin önemini benimsemiş bir şirkettir.

Göksel Aksu bu markayı, giyimini moda akımından etkilenen geçici oluşumlara değil, kendine göre tarz ve çizgisi olan, yeni deneyimlere açık ve kendi değerinin farkında olan erkeklere yönelik bir marka olarak; cesur ve kendine özgü tasarımları ile siz giyimine düşkün beylerin beğenisine sunduğu koleksiyonları, şıklığından ödün vermeyen erkekler için çalışmakta ve hayatlarına pratik dokunuşlar katmaktadır.

Geleneksel tavrını modernize işçilik ile buluşturan Göksel Aksu Wessi ile gelişmeyi ve üretmeyi benimsemiş, kendine has duruşa sahip ifadesini üretim ve ulaşılabilir fiyata sahip ürünleri ile size sunmaktadır. Çevrenin kendisinden ilham aldığı, koşulları lehinize çeviren uygulamaları ve her durumda kendinizi rahat ve emin ellerde hissedeceğiniz ev sahipliği ile size uygun tarz ve stili, doğru ve kusursuz şekilde bulabileceğiniz Wessi ailemize sizleri davet ediyoruz.

https://www.wessi.com/

Video

Wessi n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Wessi?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Wessi n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Wessi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Wessi n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Wessi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.