Ucuzabilet Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Ucuzabilet

  • Tourisme
  • ·
  • 5 abonnements

À propos de nous

 

Bir Etstur markası olan Ucuzabilet, “Ucuz uçak bileti satın almanın en kolay, hızlı ve zahmetsiz yolu!” sloganıyla 2006 yılında hizmet vermeye başladı. Ucuzabilet, hem yurt içinde hem de yurt dışında farklı hava yollarının uçak seferlerini tek bir ekranda inceleme imkanı ile kurulduğu günden bugüne ucuz uçak bileti arayışına kolay ve hızlı bir çözüm sunuyor. Yurt içi ve yurt dışı hava yolu şirketlerine ait; her şey dahil gidiş-dönüş uçak bileti paketleri, promosyonlu biletler ve kampanyalar sitenin kullanıcılara sunduğu olanaklar arasında yer alıyor. Uçak biletinin yanı sıra otel rezervasyonu hizmeti de sunan Ucuzabilet’te; Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından her bütçeye uygun konaklama seçeneği bulmak mümkün.

 

Ucuzabilet.com’un mobil uygulaması da bulunuyor. Yolculuk bilgileri ile kalkış ve varış noktaları hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan özgün içeriği ve modern tasarımıyla ucuzabilet.comucuz uçak bileti ve avantajlı otel rezervasyonu hizmetleri ile seyahat severlerin hayatını kolaylaştırıyor.

 

As an Etstur brand, Ucuzabilet started providing service in 2006 with the slogan “The easiest, fastest and effortless way of buying cheap flight tickets!”. Ucuzabilet provides the easiest and fastest solution for the search of cheap flight tickets since its establishment with the possibility to view the flights of different airlines both domestic and abroad on a single screen. All-Inclusive round-trip ticket packages, promotional tickets and campaigns for domestic and foreign airlines are among the facilities that the Site offers to its users. Providing hotel booking services as well as flight tickets, Ucuzabilet offers accommodation options suitable for all budgets from all over the world and Turkey.

Ucuzabilet.com has also a mobile application. With its original content and modern design providing detailed information about points of departure and arrival and passenger information, ucuzabilet.com facilitates the lives of the travel lovers with its cheap flight ticket and advantageous hotel booking services.  

Ucuzabilet n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Ucuzabilet?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Ucuzabilet n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Ucuzabilet?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Ucuzabilet n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Ucuzabilet?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.