Tongün Pano Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Tongün Pano #Seninleyiz

  • Électrique et électronique
  • ·

À propos de nous

Günümüzde bünyesinde 3 ayrı şirketten oluşan TONGÜN GRUP yaklaşık 45 yılık bilgi ve tecrübesini, Gebze'de bulunan 30.000 m² alana kurulu entegre tesislerinde, BMC - SMC hammadde ve camelyaf katkılı polyester ürünlerin imalatına aktarmaktadır. 2011 yılı itibarı ile modern tesislerine bir yenisini daha ekleyen TONGÜN, ABS ve polikarbonat bazlı ürünlerin imalatına başlamış, TONGÜN PLUS® markalı ABS ve polikarbonat ürünleriyle kısa sürede pazardaki yerini almıştır. Talaşlı imalat, bilgisayar destekli kalıp - tasarım alanlarındaki (CAD/CAM) tecrübesi ve AR-GE laboratuarının da çalışmalarıyla her türlü mühendislik projeye çözümler sunabilmektedir. Hammmaddeden nihai ürüne kadar üretimin her sürecinde kalite kontrol uygulamalarından taviz vermeyen TONGÜN, ulusal ve uluslararası standartlardaki üretimini TSE, UL, GOST-R vb. ürün belgeleri, ISO 9001-2008 & ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi belgeleri ile de tescil ettirmiştir. Dünya çapında “TONGÜN” adı ile özdeşleşmiş kalitesi sayesinde, imal etmiş olduğu ürünleri Türkiye ve dünya çapında müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Tongün Pano n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Tongün Pano?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Tongün Pano n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Tongün Pano?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Tongün Pano n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Tongün Pano?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.