TEI - TUSAŞ Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Hakkımızda

TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. (TEI), 1985 yılında, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TUSAŞ), General Electric (GE), Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) ve Türk Hava Kurumu (THK) arasında kurulmuş olan bir anonim şirkettir. Havacılık sanayisine yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan TEI, uluslararası düzeyde bir üretici ve dünya çapında bir tasarım merkezi konumundadır. 1987 yılında ilk motor ve motor parçalarının üretim ve sevkiyatını gerçekleştiren TEI, aradan geçen yıllar içerisinde uçak motor parça ve modül üretimi, montaj ve test teknolojisinin ülkemize transferini gerçekleştirmiş; ayrıca uluslararası standartta, güvenilir, yüksek kaliteli üretimiyle kendini global pazarlarda kanıtlamıştır.

Havacılık motorlarında Türkiye’nin lideri TEI, 2018 yılında Gür Metal Hassas Döküm San. Ve Tic. A.Ş.’nin; 2021 yılında Varzene Metal San. ve Tic. A.Ş.'nin %51 hisselerini satın alarak ülkemizin dışa bağımlılığını azaltma yolunda stratejik ortaklıklara imza atmıştır.

Grandes entreprises
1985
1.001-5.000 d'employés

TEI'de Çalışmak Demek

  • Heyecan verici ve gelecek vaat eden bir sektörde,
  • Yaratıcı ürünler ve hizmetler sunan bir kurumda,
  • Yüksek teknolojinin uygulandığı ve geliştirildiği bir ortamda,
  • Uluslararası kapsamda mühendislik, uzmanlık ve teknisyenlik yapmak demektir.

Faaliyet Alanlarımız

TEI, havacılık sanayisine yüksek kalitede ürün ve hizmet sunan, uluslararası çapta bir üretici ve tasarım merkezidir.

TEI’nin Faaliyet Alanları:

• Motor Parça ve Modül Üretimi

• Motor Montaj ve Test (AIT)/Motor Bakım, Onarım ve Revizyon (MRO)

• Motor Tasarım ve Ürün Geliştirme

Sizinle #GüçÜretiyoruz!

TEI, başarılarının arkasındaki en büyük değerin çalışanları olduğu bilinci ile uygulamalarını çalışan odaklı, çalışanlarının beklenti ve isteklerine kulak vererek, ihtiyaç alanlarını göz önünde bulundurarak hayata geçiriyor. İşe yeni başlayan TEI çalışanlarını, TEI’ye adım attıkları ilk günden itibaren planlı bir kariyer yolculuğu ile karşılıyor, bu yolculukları süresince akademik çalışmalarında kendilerine destek oluyor, TEI Akademi ile sürekli gelişimlerinin takipçisi olup çalışanlarının hem teknik hem de davranışsal yetkinliklerini arttırarak, onları sadece çalışma hayatına değil, sosyal yaşama da hazırlıyor.

İçinde bulunduğu savunma - uçak motor sanayii alanında ileri seviye teknolojiye sahip özgün projeler geliştiriyor, yüksek imalat teknolojilerinin kullanıldığı bu projeler sayesinde yakından takip ettiği teknolojik gelişmeleri milli projeler ile uygulamaya alıyor, takım arkadaşları ile birlikte ilklere imza atmanın gururunu paylaşıyor. Bunun yanı sıra, devreye aldığı esnek çalışma düzeni ve evden çalışma imkanları ile çalışanlarına iş-yaşam dengelerini kurmalarında destek oluyor, sosyal tesislerinde verdiği hizmetler ile çalışan ve ailelerine çok geniş etkinlik alanları sunuyor.

Images de l'entreprise

TEI - TUSAŞ n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par TEI - TUSAŞ?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


1.001-5.000

1985

Siteye Git
TEI - TUSAŞ n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par TEI - TUSAŞ?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1985

Siteye Git

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
TEI - TUSAŞ n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par TEI - TUSAŞ?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1985

Siteye Git
TEI - TUSAŞ n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

1.001-5.000

1985

Siteye Git

1.001-5.000

1985

Siteye Git