Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş. Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş.

  • Électrique et électronique
  • ·
  • 6 abonnements

À propos de nous

SPARK GRUP: Tamamen Türk sermayeli olan Spark Grup şirketleri 12 yıllık uluslararası çalışma tecrübesini ve bilgi birikimini de arkasına alarak 2001 yılı itibari ile, Agilent marka test, ölçüm cihaz ve sistemlerinin satış ve satış sonrası Türkiye’deki “Tek Yetkili Ana Dağıtıcısı” olarak sektörde pazar lideri konumuyla faaliyet göstermektedir. 15 Eylül 2001’de Spark Ölçüm Teknolojileri Ltd. Şti. ve Amerika’da yerleşik olan Spark Measurement Techologies LLC kurulmuştur. Amerika’da yerleşik olan firma, Türkiye’de gümrük öncesi teslimat isteyen müşterilere hizmet vermektedir. Spark Grubuna bağlı üçüncü sirket olan Spark Kalibrasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş tarafından çözümü sunulan ürünlerin satış sonrası bakım, onarım ve kalibrasyon destek hizmetlerini yerine getirmektedir.

MİSYONUMUZ: Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş’nin Misyonu; Türkiye’de Elektronik Sanayiinin test ve ölçüm cihazları ihtiyacını, ürettiği katma değerli servisler ile karşılayarak müşterilerimizin tercih ettiği cözüm ortağı olmaktır.

VİZYONUMUZ: Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş’nin Vizyonu ; Türkiye’de Elektronik Sanayiinin Test Ölçüm Sistem ve Çözümleri konusunda vazgeçilmez çözüm ortağı olmaktır.

Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş. n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş.?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş. n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş.?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş. n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş.?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.