Otokoç Otomotiv Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Biz Kimiz?

Otokoç Otomotiv, Koç Topluluğu’nun kurucusu Vehbi Koç tarafından, 1928 yılında Ankara’da “Ford Motor Company” acenteliğinin alınmasıyla, Koç Holding’in ilk otomotiv sektörü yatırımı olarak kuruldu. Mobilite ile ilgili tüm çözümleri tek bir çatı altında buluşturan Türkiye’nin lider şirketi olarak, otomotiv perakendeciliğinde Otokoç, Otokoç Parça, Otokoç İkinci El; sigorta hizmetlerinde Otokoç Sigorta; araç kiralamada Avis, Avis Filo ve Budget; araç paylaşımında Zipcar markalarımızla müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Türkiy...

Lire la suite
Grandes entreprises
1928
1.001-5.000 d'employés

Seni Neler Bekliyor?

Otokoç Otomotiv olarak başarımızın arkasında Otokoç Otomotivliler olduğunu biliyoruz. Buradaki dünyayı hep birlikte şekillendiriyoruz. Yarattığımız kültürün, paylaştığımız değerlerin, birlikte başarmanın gücüne inanıyoruz. Bundan 7 yıl önce “Fikriniz burada çok değerli” sloganıyla başlattığımız “Fikir Küpü İnovasyon Programı” ile pek çok Otokoç Otomotivlinin fikirlerini toplamaya devam ediyor, pilot aşamaya geçen projelerimizden bazılarını ticarileştiriyoruz.

Güçlü ve gelişim odaklı ailemize, bize yeni bakış açıl...

Lire la suite

Tasarım Odaklı Düşünme Metodolojisi & MT Süreci

2 günlük IDEATHON programı ile seçilen yönetici adaylarımız (MT), kariyerinde ilerlemek istediği iş biriminin farklı departmanlarında 2 yıl boyunca rotasyonlar yaparak farklı alanlarda deneyim kazanma şansı buluyorlar ve ilk günden itibaren sorumluluk alıyorlar. Yolculuğun içinde kariyerine özel tasarlanmış eğitim programlarıyla seni geleceğe hazırlamanın heyecanını yaşıyoruz. Otokoç Otomotiv Ailesi’nin bir parçası olarak hem kendine hem de şirketimize değer katıyorsun. Potansiyelini ortaya çıkartabileceğin fırsatlar için...

Lire la suite

Images de l'entreprise

Équipe

Otokoç Otomotiv n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Otokoç Otomotiv?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


1.001-5.000

1928

30
Otokoç Otomotiv n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Otokoç Otomotiv?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1928

30

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Otokoç Otomotiv n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Otokoç Otomotiv?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1928

30

Avantages

Flextra
Koç Ailem
Koç Emekli Vakfı
Ferdi Kaza Sigortası
Tamamlayıcı ve Özel Sağlık Sigortası

Environnement de travail

Otokoç Otomotiv Pazarlama biriminde Management Trainee olarak başladığım kariyer yolculuğuma heyecanla devam ediyorum. Otokoç Otomotiv, dinamik bir çalışma ortamına sahip, rotasyon yaparak deneyim alanını geliştirmeyi destekleyen büyük bir şirket. Bu dinamik yapı, beni buraya bağlayan en büyük etken.

Management Trainee olarak görev aldığım Otokoç Otomotiv’in dinamik yapısı, sürekli gelişime olanak tanıyan yenilikçi kültürü motivasyonumu artırıyor. Birimimi 360 derece deneyimliyor ve üstlendiğim her bir görevde kazandığım yetkinliklerin kariyerime yön vereceğine inanıyorum.

Otokoç Otomotiv’deki kariyer yolculuğuma Uzun Dönem Proje Stajyeri olarak başladım ve Perakende Raporlama ve Operasyon Uzmanı olarak devam ediyorum. İlk günden bu yana gerçek sorumluluklar üstlenip pek çok şey öğreniyor ve kendimi geliştiriyorum. Ekip olarak çalışmayı, birlikte çözüm üretmeyi ve hatalarımdan öğrenmeyi deneyimliyorum. Otokoç Otomotiv ailesinin bir parçası olmak gerçekten çok değerli.

Satış Okulu Programı ile katıldığım Otokoç Otomotiv ailesinde, şimdi Satış Danışmanı olarak devam ediyorum. Sektörün en tecrübelileri ile birlikte çalışma imkanı bulduğum bu kariyer yolculuğunda çok hızlı bir şekilde geliştiğimi hissediyorum. Koç Topluluğu çatısı altında yer alan bu güzel ailede bulunduğum için çok mutluyum ve ilk günden beri kendimi çok değerli hissediyorum.


1.001-5.000

1928

30

1.001-5.000

1928

30