MUHTAROĞLU HOLDİNG Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

MUHTAROĞLU HOLDİNG

  • Aliments
  • ·
  • 20 abonnements

À propos de nous

Muhtaroğlu Holding, 1995 yılında kurulan ve Konsantre, Gıda, İçecek firmalarından müteşekkil bir şirketler grubudur. Çeşitli sektörlerde hammadde üretimi ve tedarikçisi olan firmalarımız, 23 ülkeden 225 ayrı firmayla iş birliği yapmakta, 35 ayrı marka patentine de sahiplik etmektedir. Grubumuz; ana faaliyet konusu olan meyve suyu konsantreleri ve meyve püreleri üretimi ve ihracatı konusunda 26 yıllık deneyimi ile sektöre yön veren firmalardan biridir.

Grup şirketlerimizden ilki olan Narsu İçecek A.Ş. 1995 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Şirketimiz, faaliyete tedarikçi konumunda başlamış olup zamanla üretici kimliği de kazanmıştır.

Grubumuza üye diğer şirketlerden Muhtaroğlu Meyve ise 2019 yılında ailemize katılmıştır.

2020 yılının son çeyreğinde inşasına başlanan ve aynı yerleşkede bulunan Muhtaroğlu Meyve A.Ş.’nin bir yatırımı olan meyve-sebze işleme ve paketleme tesisinin 2022 yılında tamamlanması planlanmaktadır.

Tüm şirketlerimiz Muhtaroğlu Holding misyonuna uygun olarak hareket etmekte azami hassasiyet göstermektedir. Şirketimizin temel misyonu; doğru zaman ve doğru mekân senkronizasyonunu sağlayıp faaliyet gösterdiğimiz her sektörde tamamen yerli ürün üreterek küresel pazardaki payını artırmak, müşterilerimize hızlı, kesintisiz ve güvenilir hizmet sunarak sektörde etkin ve etkili küresel bir oyuncu olmaktır.

Dün olduğu gibi bugün de hedeflerimize ulaşmak için kararlılıkla yürüdüğümüz bu yolda en büyük hassasiyetimiz ise insana ve doğaya saygıdır.

MUHTAROĞLU HOLDİNG n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par MUHTAROĞLU HOLDİNG?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

MUHTAROĞLU HOLDİNG n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par MUHTAROĞLU HOLDİNG?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
MUHTAROĞLU HOLDİNG n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par MUHTAROĞLU HOLDİNG?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.