METRO Türkiye Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

METRO Türkiye Youthall Verified Badge #Seninleyiz

  • Vente au détail
  • ·
  • 1754 abonnements

Hakkımızda

1964 yılında Almanya'da kurulan ve bugün 30’da fazla ülkede hizmet veren uluslararası perakende şirketi Metro, 1990 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir. 30 yılı aşkın bir süredir Türk mutfak kültürünü ve değerlerini korumak, gelecek nesillere aktarmak ve Türk mutfağının şefleriyle birlikte dünyada hak ettiği yere gelmesi amacıyla çalışan Metro Türkiye, bugün Türkiye’nin 21 şehrinde 37 mağazasıyla 5000’in üzerinde çalışana istihdam sağlamaktadır. Mağaza operasyonlarının yanı sıra Gıda Sevkiyat Operasyonu (FSD)... Lire la suite
Grandes entreprises
1990
10.000+ d'employés

Neden METRO Türkiye?

Metro Türkiye de 21 şehirde 37 mağazası 5000’den fazla çalışanı ile 1 milyondan fazla profesyonel müşterisi ile sektörün öncüsü. Lokal ekiplerin sınırları aşacak etki yaratma fırsatı sunmak birlikte başarmamız için kritik önem taşımaktadır. Siz de güçlü ekibimizin bir parçası olabilir ve işimizi beraber büyüterek daha ileriye götürme fırsatı yakalayabilirsiniz.

METRO Türkiye'de Kariyer

Metro Türkiye olarak uluslararası yapımızla birlikte çalışma arkadaşlarımıza dinamik ve sürekli gelişim imkanı sunan bir çalışma ortamı sunuyoruz. Yenilikçi, yaratıcı ve değişimlere hızla uyum sağlayabilen çalışma arkadaşlarımızla birlikte büyüyoruz. Geliştirdiğimiz konseptler ve sistemlerle sektöre yön vererek işimizin geleceğinde gerçek bir etki yaratıyoruz.

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin çeşitliliği kadar gastronomi sektörüne değer katan çalışma arkadaşlarımızın çok yönlülüğüyle de/farklı bakış açılarıyla da öv...

Lire la suite

METRO Akademi

“ÖĞRENME HER YERDE, İSTEDİĞİN ZAMAN!” vizyonumuz ile gelişimi destekliyoruz.

Metro Türkiye Akademi olarak çalışanlarımızın becerilerini geliştirmeyi ve yeteneklerini çok çeşitli eğitim-gelişim programları ile desteklemeyi kariyerlerinin her aşamasında en büyük önceliğimiz olarak görüyoruz.

Bunun yanı sıra üreticilerimizle, misafirlerimizle ve topluma yönelik geniş bir yelpazede farklı öğrenme programlarıyla da bu gelişimi desteklemeye devam ediyoruz.

...

Lire la suite

METRO EXPERIENCE Yarışma Programı

Perakende ve gastronomi sektörlerini, alanında uzman Metro Türkiye profesyonelleriyle yakından tanıyın!

2 günlük ödüllü yarışma programımız Metro Experience’ın vaka çalışmalarıyla kendinizi geliştirecek, edineceğiniz yeni arkadaşlıklarla işin mutfağında eğlencenin tadına varacaksınız.

METRO EXPERIENCE hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

CAREER MIX Genç Yetenek Staj Programı

İstanbul’da bulunan genel merkezimizde veya Türkiye genelindeki mağazalarımızda, farklı ülkelerden insanların olduğu çalışma ortamımızda sorumluluk alarak kendini geliştirmek ve sınırsız öğrenme fırsatı yakalamak isteyen tüm öğrencileri CAREER MIX Uzun Dönem Staj Programımıza bekliyoruz. Bu programda farklı departmanlarla koordineli çalışarak çeşitli iş süreçlerini deneyimleme şansı bulacaksınız. Ayrıca perakende pazarında çok yönlü bakış açısı kazanma, müşteri ve rakip trendlerini takip etme, büyük verileri analiz ederek...

Lire la suite

Yeni Mezunlar İçin CATEGORY YOUNG TALENT PROGRAMI

İstanbul’da bulunan genel merkezimizde kategori yönetimi ekibimiz yerel kategori stratejilerini hazırlarken onlarla çalışma fırsatı yakalayacaksınız. Yeni mezunların katılabileceği bir yıllık gelişim programında hem müşteri anketleri ve finansal analizi öğrenecek, uygulama için ticari pazarlama, kontrol, operasyon, tedarik zinciri ekipleriyle koordineli çalışacak hem de programa özel hazırlanmış gelişiminizi destekleyen eğitim programının bir parçası olma şansı yakalayacaksınız.

Yeni Mezunlar İçin STORE LEADERS PROGRAMI

Gıda perakendeciliğinin özünü mağazada öğrenmeye ve bir gastronomi şirketinde yönetici adayı olmak için ilk adımı atmaya hazırsanız, Store Leaders Programımız sizi bekliyor. Bu programda 2 yıl boyunca mağazanın dinamiklerini öğrenecek ve sektöre yönelik çalışmalarda aktif görev alacaksınız. Türkiye genelindeki mağazalarımızda çalışma olanağı sunan bu programımızda mentorunuz sizi tüm yolculuğunuz boyunca destekleyecek.

METRO Potentials Uluslararası Yönetici Yetiştirme Programı

Uluslararası toptan ticarette yöneticilik kariyerlerine hızlandırılmış başlangıç arayanları bu programa bekliyoruz! 3 farklı Metro ülkesinde 2 yıl sürecek uluslararası kariyer deneyimi, sayısız eğitim fırsatı, iş başı eğitimler, teknik bilgi ve beceriler, liderlik davranışı gibi konularda detaylı bir eğitim programının yanı sıra 2 yıl boyunca yönetim kurulu üyelerinden mentorluk desteği sunan bu global yolculukta sen de yer almak ister misin?
Yönetici adaylarımızın kendi ekiplerini yönetmeye hazırlanması i...
Lire la suite

METRO Türkiye'de Birlikte İyiyiz

Ekip arkadaşlarımızın işin mutfağında çalışırken iyi hissetmelerini önemsiyoruz. Kendilerine iyi gelene, sevdikleriyle birlikte vakit ayırabilmeleri için Birlikte İyiyiz Programımız kapsamında keyifli uygulamalar sunuyoruz.

Birlikte İyiyiz diyerek ekip arkadaşlarımızın aileleri ile de kullanabilecekleri, iş-özel hayat dengelerini kolaylıkla yaratabilecekleri, yeni hobiler edinebilecekleri, keyif aldıkları aktivitelere yer açabilecekleri, sağlıklı yaşamdan hukuki danışmanlığa kadar birçok konuda alanında uzman kişi...

Lire la suite
METRO Türkiye n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par METRO Türkiye?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


10.000+

1990

46% 54%

33
METRO Türkiye n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par METRO Türkiye?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


10.000+

1990

46% 54%

33

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
METRO Türkiye n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par METRO Türkiye?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


10.000+

1990

46% 54%

33

Avantages

Yemekhane
Servis
Hibrit Çalışma Modeli
Global ve Dinamik Bir Çalışma Ortamı

Environnement de travail

METRO Türkiye n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

10.000+

1990

46% 54%

33

10.000+

1990

46% 54%

33