Mavi Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini ve Kadının Güçlenmesini Destekliyoruz!

Mavi olarak iş dünyasında ve toplumsal hayatta kadınların güçlenmesine yönelik her çalışmanın yanındayız. Bu kapsamda Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri imzacısı ve şirketlerin yönetim kurullarında ve üst yönetiminde kadın oranının yüzde 30'a yükseltilmesini amaçlayan Yüzde 30 Kulübü’nün destekçisi olduk. %54’ü kadınlardan oluşan bir şirket olarak toplumun her alanında cinsiyet eşitliğini savunuyoruz.

#toplumsalcinsiyeteşitliği 

Grandes entreprises
1991
1.001-5.000 d'employés

Hakkımızda

1991 yılında İstanbul’da kurulan ve denim uzmanlığından aldığı güçle küresel moda dünyasında söz sahibi bir lifestyle markasına dönüşen Mavi; Türkiye, ABD, Kanada, Almanya ve Rusya’nın da aralarında bulunduğu 35 ülkede 439’u Mavi shop olmak üzere yaklaşık 4.500 noktada müşterileriyle buluşuyor. Perfect 

Fit anlayışıyla müşterilerinin hayat tarzına, vücuduna ve kalite beklentisine mükemmel uyan jean’ler tasarlayan Mavi, yılda yaklaşık 10 milyon adet jean satışıyla dünya premium jean markaları arasında ilk sıralarda gösteriliyor.&nb...

Devamını Oku
Global Kariyer

Mavi'li Olmak

Mavi'li olmak, her bir üyenin bir diğerine saygı duyduğu bir ortamda çalışıyor olmanın ayrıcalığını hissedip, üç bini aşkın nüfuslu bu yapıya katkıda bulunmak demektir. Mavi'li olmak, kişiliğinin ve becerilerinin en iyi değerlendirildiği, karşılığını bulduğu ve takdir gördüğü bir ortamda bulunmak demektir. Mavi'li olmak, sektöründe lider olan bir markanın üstlendiği misyon ve sorumlulukları paylaşmak, benimsemek ve sürdürmekte samimi olmak demektir.

Sosyal Sorumluluk

Türkiye’nin dört bir yanındaki gençlere değer katan, sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmek için Toplum Gönüllüleri Vakfı’yla (TOG) beş yıllık işbirliği yapan Mavi, çalışanlarının da aktif olarak katıldığı 36 etkinliğe destek verdi. Farklı kültür ve yaşam alanlarından gelen 2.413 üniversiteli genç, Mavi-TOG Atak’larda omuz omuza pek çok proje hayata geçirdi.

Indigo Turtles Projesi

Mavi ve Orta Anadolu, “İndigo Turtles” projesiyle, Ekolojik Araştırmalar Derneği’nin (EKAD) çalışmalarına destek vererek, nesli tükenmekte olan deniz kaplumbağalarını korumaya devam ediyor. Bu projeyle, 110 milyon yıldır yaşayan, Akdeniz faunasının doğal parçası olan Caretta Caretta ve Chelonia Mydas deniz kaplumbağası türlerinin yaşatılması hedefleniyor. Çalışmalarını Akdeniz’in en büyük yuvalama alanı Belek’te sürdüren EKAD, 20 yılda 800 binin üzerinde Caretta Caretta’yı denizle buluşturdu.

Mavi'de Kariyer

İnsan kaynakları yönetimiyle de fark yaratarak en çok çalışmak istenen şirketlerin başında gelen Mavi, bu özelliğini sektörün en vasıflı profesyonellerini istihdam ederek avantaja çevirebiliyor. Bugün dünya genelinde Mavi'nin 4.086 yetenekli ve işine bağlı çalışanı var. Mavi’nin marka ruhuna uygun, jean yaşam tarzını benimsemiş, modayı ve dünyadaki trendleri yakından takip eden, yaratıcı düşünen, özgün, üretken, yenilikçi adaylarla tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Ofis Hayatı/Ortamı

Mavi, çalışılacak en iyi şirket olma vizyonuyla hareket eden, çalışanlarına marka değerleri ile uyumlu bir çalışma ortamı hazırlayan, gelişimlerine katkı sağlayan, kariyer imkânı sunan ve aidiyet hissi aşılayan bir kurum kültürüne sahip. Mavi'de dinamik bir iş ortamınının yanısıra, çalışanlara özel tasarlanmış eğitim ve gelişim programları, iç iletişimi kuvvetlendirmek, çalışanların iş ve özel yaşantıları arasında denge kurabilmelerini sağlamak, kendilerine zaman ayırmalarının yolunu açmak ve hobilerine destek olmak amacıyla Go Social çat...

Devamını Oku

Images de l'entreprise

Mavi n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Mavi?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


1.001-5.000

1991

26

%54 %46

Siteye Git
Mavi n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Mavi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1991

26

%54 %46

Siteye Git

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Mavi n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Mavi?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1991

26

%54 %46

Siteye Git
Mavi n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

1.001-5.000

1991

26

%54 %46

Siteye Git

1.001-5.000

1991

26

%54 %46

Siteye Git