Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 59 abonnements

À propos de nous

Marmara İşletme Kulübü olarak 2002 yılından bu yana faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli, yenilikçi ve özgün etkinlikler gerçekleştirerek üyelerimizin gelişimine katkı sağlıyor, değişimine öncülük ediyor ve ihtiyaçlarına yönelik birer mezun olmalarına yardımcı oluyoruz. Kulübümüz komiteler ve projelerden oluşuyor. 

Komitelerimiz; Kariyer Gelişim, Sosyal Sorumluluk, Girişimcilik, Halkla İlişkiler, Dijital Pazarlama ve Uluslararası Projeler olarak ayrılıyor. Projelerimiz ise CMY, Kariyerde Sen ve Dijital Dönüşüm olarak ayrılıyor. 

Mülakat simülasyonu, vaka çalışmaları, şirket gezileri, eğitimler, tek günlük zirveler yanında sosyal sorumluluk çalışmaları düzenleyerek üyelerimizin farkındalığını arttırıyoruz.  Etkinliklerimizde kişisel gelişime önem vermekle birlikte katılımcılarımızın  sosyal sorumluluk ve sanat alanında da farkındalık vizyonunu geliştirmek en büyük hedefimizdir. Marmara İşletme Kulübü olarak toplumsal cinsiyet eşitliği misyonu dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

 Yıl boyunca gösterdiğimiz başarıyla beraber okulumuz kulüpleri arasında 2018-2019 dönem birincisi olmanın gururunu yaşıyor ve okulumuzun en aktif kulübü olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Images de l'entreprise

Video

Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.