ING Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Kalıpların dışında, hayatın içinde.

Biz içinden geldiği gibi yaşayanların, kendi gibi olanların ING'siyiz.İnsanların hayatında daha fazla yer kaplamak için değil, hayata daha çok yer açmak için varız.

Biz sadece kolay, akıllı ve kişisel bir müşteri deneyimi yaratan zahmetsiz bankacılık anlayışımızla hayallerine yürüyenleri cesaretlendirmek, desteklemek ve bir adım ileri taşımak için buradayız.

Grandes entreprises
2008
5.001-10.000 d'employés

ING'de Yaşam

Hollanda kökenli ING Grubu, Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya'da 40'tan fazla ülkede, 57 binden fazla çalışanı ile global stratejisi "Fark Yarat" (Making the difference) kapsamında müşterilerinin özel ve iş hayatlarında bir adım önde olmalarını mümkün kılmayı hedefliyor. Türkiye'nin lider dijital kurumu olma hedefiyle bankacılık sektörü ve dijital bankacılıkta öncü adımlar atıyor.

ITP - International Talent Program

ING’de Global Bir Kariyer Seni Bekliyor! Lisans veya yüksek lisans son sınıf öğrencisiysen veya yeni mezunsan, iyi derecede İngilizce biliyorsan, global deneyim kazanıp hayatta bir adım önde olmak istiyorsan, ING’lisin farkında değilsin! Global eğitimler ve uluslararası geçerliliği olan sertifikasyon programlarıyla kendini geliştirip Amsterdam, Brüksel, Frankfurt ve Londra'da kariyerine hızlı bir başlangıç yapabilirsin!

Data Science Talent Program

Günümüz iş dünyasının en önemli yetkinliklerinden biri olan “Veri Bilimi” konusunda kendine güvenen, bu alanda kendisini geliştirmek ve kariyer yapmak isteyen genç yetenekler arıyoruz. ING’nin veri bilimiyle ilgilenen farklı bölümlerinde (Risk Yönetimi, Kredi Yapılandırma, Hazine, İnsan Kaynakları, Müşteri Analitikleri, Fiyatlama, Denetim, Yapay Zeka) “Data Scientist” olarak kariyerine başlamak istiyorsan aradığın program olabilir!

Sales Trainee Program

Müşteri ilişkileri ve satış alanındaki potansiyelini geliştirmek isteyen bir yeni mezunsan, "ING Sales Trainee Program" ile geleceğin şube müdürlerini ve liderlerini yetiştirmek için yoğun bir gelişim programı ile sana yeteneğini maksimum düzeyde kullanma fırsatını sunuyoruz. Sınıf içi ve iş başı eğitimlerle dolu yoğun bir eğitime katılmak ve farklı illerdeki büyük şubelerimizde Ticari, Kobi ve Kobi Plus segment portföylerini yönetmek istersen aradığımız kişi sen olabilirsin!

Part Time Talents

Maslak'ta ki Genel Müdürlüğümüzde ING'nin farklı departmanlarda profesyonel iş hayatı deneyimi kazanmak istiyorsan, ilgi alanlarını ve güçlü yönlerini keşfetmek istiyorsan, potansiyelini göster ve yetkinliklerini geliştirmek için projelerimize katıl. Üniversitenin son sınıf öğrencisiysen, haftanın üç iş günü işe gelebilir, derslerimle işi bir arada götürebilirim diyorsan aradığımız kişi sen olabilirsin!

ING 101 Yaz Staj Programı

Aşağıdaki niteliklere sahip olduğunu düşünüyorsan ve “Bankayız ve Başkayız” sloganı sana uygunsa; Üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencisiysen Sorumluluk almaya hevesli, takım çalışmasına yatkın, dijitale ve yeniliklere açık biriysen Global bir çalışma ortamında çalışma konusunda kendine güveniyorsan, kot ve spor ayakkabılarla genç ve dinamik bir ortamda çalışmak istersen zorunlu stajını ING'de tamamlayabilirsin.

Images de l'entreprise


5.001-10.000

2008

55% 45%

34
ING n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par ING?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


5.001-10.000

2008

55% 45%

34

5.001-10.000

2008

55% 45%

34

Avantages

Global Kariyer
Smart Casual Giyim
Yemekhane
Servis
Esnek Çalışma
Spor Salonu

Environnement de travail

ING n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

5.001-10.000

2008

55% 45%

34

5.001-10.000

2008

55% 45%

34