INFOLINE Bilgi Teknolojileri

  • Services d'information
  • ·
  • 0 abonnements

À propos de nous

19 yıllık köklü geçmişimizle Türkiye’nin önde gelen yazılım firmaları arasında yer alan Infoline firmamız, bugün, araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem veren, bilgi teknolojileri alanında sağlam temellere sahip, çalışanları ile geleceğe dokunan bir firma konumundadır.

Infoline, İnternetin iş yaşamında yeni bir kanal haline gelmesi ile birlikte, kurumların ve organizasyonların, e-iş modellerine geçişlerini, e-iş dünyasındaki sayısız fırsatların değerlendirilmesini sağlamak üzere; Internet ortamında, kolay, hızlı ve güvenilir yöntemlerle iş yapmalarını sağlayacak çözümler üretmek amacıyla 2003 yılında kurulmuştur.

9 YILLIK, TECRÜBE VE, DENEYIM İLE, 8 yıllık Saha ve proje deneyimi ile 2011 yılında firma merkezini Bursa’dan Ankara’ya taşıyarak hedefini büyük ölçekli projeler olarak belirlemiştir. Ülke ekonomisine katkı sağlayan kamu projelerini devreye alarak 2013 yılında İstanbul şubesini, Özel Sektör çözümlerimizin geliştirilmesi, satışı ve desteği için açmıştır.

Büyük ekonomik kırılmaların yaşandığı dönemlerde bile vizyoner üst yönetim kadromuzun sektöre dair başarılı gelecek projeksiyonları sayesinde büyüyerek adını sektörün önde gelen firmaları arasına yazdırmayı başarmıştır. Kamu sektöründen elde ettiği bilgi birikimi ve başarılı projeleri, bulunduğu coğrafyadan yakın komşu ülkelere taşımayı hedefleyen %100 Türk sermayeli bir kuruluş olan Infoline; web tabanlı, çok dil seçenekli bulut mimarideki yazılım uygulamaları ve kurumsal mobil yazılımlar eşliğinde, Türkiye’nin beğenilen firmaları arasında yer almaktadır.

Başlıca çözüm ve ürünleri;

  • IOT Platformları
  • WorkOfTime | İş Süreç Yönetim Yazılımları
  • DeepManage | MDM yazılımları
  • MobilOfisiniz | İnsan Kaynakları ve İntranet Portal Yazılımı

INFOLINE Bilgi Teknolojileri n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par INFOLINE Bilgi Teknolojileri?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

INFOLINE Bilgi Teknolojileri n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par INFOLINE Bilgi Teknolojileri?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
INFOLINE Bilgi Teknolojileri n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par INFOLINE Bilgi Teknolojileri?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.