Hyundai Electric - Türkiye Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Hyundai Electric - Türkiye

  • Électrique et électronique
  • ·
  • 21 abonnements

À propos de nous

Hyundai Heavy Industries, 1972 yılında kuruluşundan bu yana gemi yapımından açık deniz ve mühendisliğe, motor, elektrik ekipmanları ve makinelere kadar başarılı bir şekilde çeşitlenerek dünyanın önde gelen ağır sanayi şirketi haline gelmiştir. Son 50 yılda sayısız zorluk ve engelle karşılaştık ve üstesinden geldik.


Sadece kendi ulusumuzun ekonomik kalkınmasında önemli bir rol oynamadığımızı, aynı zamanda dünya ekonomisinin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunan sorumlu küresel ve kurumsal bir  şirket olduğumuzu belirtmekten gurur duyuyoruz. Başarımızın anahtarı, kurucumuz Bay Chung Ju-yung'un yılmaz öncü ruhundan ilham alan yaratıcı bilgelik, olumlu düşünme ve sarsılmaz bir dürtü ile karakterize edilen iş felsefemizde yatmaktadır.


Durgun gemi inşa endüstrisi ve giderek artan olumsuz iş ortamı arasında rekabet gücümüzü güçlendirmek amacıyla, gemi yapımı, açık deniz tesisi, deniz motoru ve elektrik ekipmanları üretimine daha fazla odaklanarak kendimizi yeniden düzenlemeye karar verdik. Bu, gemi yapımı ve denizaşırı işletmelerdeki küresel anlamda 1 numaralı konumumuzu daha da güçlendirecektir.


Yeni zorlukların üstesinden gelmeye hazır ve inovasyon yoluyla kendimizi sürekli geliştirmeye kararlı olarak, temel işlerimizi güçlendirerek ve uluslararası pazarlardaki varlığımızı pekiştirerek liderlik konumumuzu daha da geliştirme çabalarımızı iki katına çıkaracağız. Geleceğe yönelik net bir vizyonla, teknoloji inovasyonuna, tüm paydaşlar arasındaki uyuma ve işbirliğine sürekli odaklanarak müşterilerimize daha fazla değer sunacağız.


Hikayemizi destekleyen iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. Ağır sanayi sektöründe dünya lideri olarak sorumluluklarımızı yerine getirmek için çok çalışmaktan asla vazgeçmeyeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Hyundai Electric - Türkiye n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Hyundai Electric - Türkiye?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Hyundai Electric - Türkiye n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Hyundai Electric - Türkiye?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Hyundai Electric - Türkiye n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Hyundai Electric - Türkiye?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.