Hedef Alışveriş Merkezleri Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Hedef Alışveriş Merkezleri

  • Biens durables
  • ·

À propos de nous

Kuruluş tarihimizden (04.02.2000) bu yana bir Hedefimiz var, o da halkımıza hizmet etmektir. Her sene kaydettiğimiz ilerleme ve açtığımız şubeler, müşterilerimizin bizden duyduğu memnuniyetin göstergesi bizim için.

Hedefimizin odak noktası her zaman insan olduğunu unutmadan, kurumsal yapımızın ve yönetimimizin yanı sıra, müşterilerimiz ile iç içe olmayı, ulaşılır ve her zaman çözüm odaklı çalışmayı hedefliyoruz.

Şubelerimizde Alışveriş Merkezi adını taşıyabilmek adına her türlü züccaciye, ev tekstil ürünleri, halı, beyaz eşya, ev dekorasyon, elektrikli ev aletleri, ve her türlü mobilya grubu ürünler bulunmaktadır. Tek elden yapabileceğiniz alışverişiniz hizmet odaklı ekibimiz tarafından sizin için sunulmakta.


Kariyer

Başarılı olmanın ana temeli büyüyen bir şirkette kaliteli çalışan sayısını arttırmak ve tutabilmektir. Hedef AVM olarak çalışan sayımızı sürekli arttırmak ve sizi iş hayatınızda desteklemek isteriz.

Hedef Alışveriş Merkezleri n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Hedef Alışveriş Merkezleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Hedef Alışveriş Merkezleri n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Hedef Alışveriş Merkezleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Hedef Alışveriş Merkezleri n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Hedef Alışveriş Merkezleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.