Garanti BBVA Teknoloji Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Garanti BBVA Teknoloji Youthall Verified Badge #Seninleyiz

  • Services d'information
  • ·
  • 8378 abonnements

Hakkımızda

Dünya bankacılık devi BBVA Grubu çatısı altında çalışmalarını sürdüren, Türk finans sektöründeki birçok teknolojik İLK’in altında imzası bulunan Garanti BBVA Teknoloji, Garanti BBVA markalı kurumlara teknoloji altyapısı, farklı platformlarda yazılım geliştirme, internet uygulamaları, entegrasyon, sistem yönetimi, güvenlik yönetimi, veri odaklı ve çevik karar alma prosesleri ile gerçek zamanlı ve kesintisiz hizmetler sunar.
Grandes entreprises
1946
1.001-5.000 d'employés

Kariyer

Garanti BBVA Teknoloji, insan değerine inanır ve ona yatırım yapar. Yaratıcılığa ve deneyime değer verir, kişisel gelişime katkıda bulunur, kariyer olanakları yaratır, entelektüel varlığını kullanır, değer üretir, kişisel katma değerini vizyona odaklar, bireysel başarıları şirketin başarı öyküleri ile bütünleştirir.

Sosyal Hayat

Garanti BBVA Teknoloji'de sosyal hayat aktiftir! Tiyatroya, konserlere, gösterilere, gezilere gider kendimize iş dışında da zaman ayırırız. Sunumlar yapar, konuşmacılar davet eder, seminerler organize eder, turnuvalar düzenler, piknik yapar, parti & happy hour’larda eğleniriz. Spor, hayatımızın parçasıdır! Spor takımlarımız şirketlerarası liglere katılır, gururumuzdur! Birlikte başarır, birlikte eğleniriz!

Sosyal Sorumluluk

Türkiye ve dünyada, Garanti BBVA'nın değerleri ve stratejisiyle örtüşen toplumsal duyarlılıklar ve ortak sorunlar üzerine yoğunlaşılmakta ve nitelikli eğitim, kültür-sanat, girişimcilik, cinsiyet eşitliği ve sürdürülebilirlik alanlarında katkıda bulunulmaktadır. Garanti BBVA Teknoloji kampüsünde hayvan hakları grubu faaliyet göstermekte, kampüs alanı dostlarımız ile paylaşılmaktadır.

Yaz Stajı Programı

Garanti BBVA Teknoloji Yaz Stajı Programı ile teknoloji kariyerine adım atacağın, gelişim ve deneyim fırsatları ile dolu bir yaz seni bekliyor!
Garanti BBVA Teknoloji n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Garanti BBVA Teknoloji?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


1.001-5.000

1946

40% 60%

34
Garanti BBVA Teknoloji n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Garanti BBVA Teknoloji?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1946

40% 60%

34

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Garanti BBVA Teknoloji n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Garanti BBVA Teknoloji?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


1.001-5.000

1946

40% 60%

34

Avantages

Global Kariyer
Yemekhane
Servis
Uzaktan Çalışma
Hayat Sigortası
Serbest Kıyafet
Özel Sağlık Sigortası
Esnek Çalışma
Spor Salonu
Sosyal Kulüpler

Environnement de travail

Garanti BBVA Teknoloji n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

1.001-5.000

1946

40% 60%

34

1.001-5.000

1946

40% 60%

34