À propos de nous

1992 yılında kurulan Şirketimiz, 2002 yılında emeklilik şirketine dönüşme iznini alarak, hayat sigortacılığı faaliyetlerine bireysel emeklilik faaliyetlerini de ekledi.

Ana hissedarımız Garanti BBVA ile yarattığımız sinerjik iş birliğinin de gücüyle çok kısa sürede sektörün öncü şirketi olduk.

Avrupa'nın en güçlü sigorta şirketlerinden Achmea ile 2007 yılında yaptığımız ortaklık anlaşmasıyla birlikte Avrupa'daki ürün çeşitliliğini ülkemizde de sunmaya başladık.

Banka sigortacılığını en etkin kullanan şirket olarak; 12 Bölge Müdürlüğümüz, 40 Acentemiz ve 1.000'e yakın Garanti BBVA şubesinde, müşterilerimize en hızlı ve yaygın şekilde hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerinin merkezine koyan bir kurum olarak; ürünlerimizle müşterilerimize finansal getiri sağlamanın yanı sıra, sunduğumuz hizmetlerle onların bugünlerinde de yanlarında oluyor, mutlu bir hayata sahip olmaları konusunda onlara yol gösterip, değer katıyoruz.

Garanti BBVA Emeklilik n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Garanti BBVA Emeklilik?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Garanti BBVA Emeklilik n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Garanti BBVA Emeklilik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Garanti BBVA Emeklilik n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Garanti BBVA Emeklilik?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.