Galata Taşımacılık

  • Logistique
  • ·
  • 0 abonnements

À propos de nous

Güvenle, her zaman daha ileriye!

Uluslararası taşımacılıkta 25 yıllık tecrübemiz ile; yenilikçi, dinamik, işine gönül vermiş, müşteri odaklı ve profesyonel bir kadroya sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Dünya genelinde güçlü acente yapılanmamız ve kalite belgeleri ile onaylı hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz. Kurumsal prensiplerimizden ödün vermeden ilerlettiğimiz büyüme ile taşımacılık sektöründe fark yaratarak yolumuza güvenli adımlarla devam ediyoruz.

Kurulduğumuz 1997 yılından bu yana başta çalışanlarımız olmak üzere, müşteri ve tedarikçilerimiz nazarında itibarı ve güvenilirliği yüksek bir şirket tanımını muhafaza etmek birincil önceliğimiz oldu. 25 senelik yolculuğumuzda müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımımızla hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası arenada çeşitlendirerek, sürdürülebilir bir yaklaşımı teknoloji ile harmanlayarak müşterilerimizin yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin 6 ayrı şehrinde şubelerimiz ve dünyanın dört bir yanında geniş acente ağımız ile “Biz her zaman bir yol buluruz” demeye devam ediyoruz.

Galata Taşımacılık n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Galata Taşımacılık?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Galata Taşımacılık n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Galata Taşımacılık?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Galata Taşımacılık n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Galata Taşımacılık?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.