ManpowerGroup Experis

  • Conseil
  • ·
  • 0 abonnements

À propos de nous

Biz Experis'iz. ManpowerGroup'un iş dünyasının profesyonellerine erişim sunan Avrupa'nın en büyük işe alım şirketlerinden biri olarak, BT ve Teknoloji, Mühendislik ve Üretim, Satış ve Pazarlama, Finans ve Muhasebe, Sağlık Hizmetleri ve Yaşam Bilimleri pozisyonlarına her gün yaklaşık 40.000 uzman yerleştiriyoruz Kapsamımız, başarı geçmişimiz, mesleki yetenek ve iş gücü çözümlerimiz konusunda dünyada öncüyüz. Fortune Global 500 şirketlerinin %80'inden fazlası bu yüzden şirketlerini öne çıkaracak mesleki yetenekler için bize başvuruyor. Kişiler, topluluklar ve kuruluşlar için fark yaratma kabiliyetimizle gurur duyuyoruz. İşimizin kalbinde sosyal sorumluluk yatıyor ve uzun vadede sosyal yönden kapsayıcı çalışma ortamları geliştirmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız, bizi yedi yıl üst üste Dünyanın En Etik Şirketlerinden biri seçen Ethisphere Institute ve bize 14 yıl üst üste Dünyanın En Hayranlık Uyandıran Şirketleri listesinde yer veren Fortune Dergisi gibi çok sayıda prestijli kuruluş tarafından da kabul edilmektedir. Experis Türkiye (Manpower Seçme ve Yerleştirme Ltd. Şti) , Türkiye İş Kurumu’ndan 18.8.2016 tarihli ve 6 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi ve 3.6.2017 tarihli Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi sahibidir. İş arayanlardan hiçbir ad altında menfaat temin edilmez ve ücret alınmaz.

ManpowerGroup Experis n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par ManpowerGroup Experis?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

ManpowerGroup Experis n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par ManpowerGroup Experis?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
ManpowerGroup Experis n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par ManpowerGroup Experis?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.