Enerjisa Dağıtım Şirketleri Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri Youthall Verified Badge

  • ·
  • 300 abonnements

Hakkımızda

Başkent, Ayedaş ve Toroslar bölgelerinde Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis, Hatay ve İstanbul Anadolu Yakası’ndan oluşan 14 ilde elektrik dağıtım hizmeti veren Enerjisa Dağıtım Şirketleri 21.9 milyon nüfusun elektriğe erişimini, diğer bir ifadeyle her 4 kişiden 1’inin elektriğini sağlamaktadır. İş süreçleri çalışan herkesin can sağlığından ve güvenliğinden sorumlu olmanın bilinciyle yürütülmektedir. Tüm alanlarda sağlıklı ve güvenli bir iş yeri ortamı oluşturmanın önceli... Devamını Oku
Grandes entreprises
1996
5.001-10.000 d'employés

Enerjisa Sensiz Olmaz

Sorumluluk bölgesinde insan, çözüm ve inovasyon odaklı çalışmaları, sürdürülebilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Enerjisa Dağıtım Şirketleri, “yeni enerji geleceğini” gözeterek yalnızca bugünün operasyon için değil, geleceğin şebekesi için planlamalarını hayata geçirmektedir. Bilişim çağı ile akıllı iletişim teknolojilerinin elektrik dağıtım sektöründe verimliliği artırmak için kullanılabileceğinin görülmesi ile ortaya çıkan Akıllı Şebekeler kavramını ve beraberinde getirdiği yeni iş modellerini iş süreçlerine dahil etmekt...

Devamını Oku

İş Sağlığı ve Güvenliği – Sensiz Olmaz

Yüksek riskli olarak sınıflandırılan saha çalışmalarımızda, iş sağlığı ve güvenliğini işimizin en önemli parçası olarak benimsiyoruz. İmza attığımız yeniliklerle çalışanlarımızın sağlığını birinci önceliğimiz görüyoruz. Çünkü biliyoruz ki her iş günün sonunda hallolur ama sensiz olmaz.

Genç Yetenek Programımız - ENTER

Enter Yeni nesil yetenek programımız ile, Enerjisa Dağıtım bölgelerimizde yer alan üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan 4. sınıf ve yüksek lisans genç yetenekler için yapılandırılmış bir rotasyon süreci ile hem ilgi alanlarını keşfedebilecekleri hem de Enerjisa Dağıtım süreçlerini tanıyabilmelerini amaçlıyoruz. Potansiyel sahibi gençlerin enerji sektörüne kazandırılması düşüncesinden yola çıkan program sayesinde, yetişmiş iş gücü oluşturmak ve genç nüfusun istihdamına katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Online Yaz Staj Programımız - SPARK

SPARK, Enerjisa Dağıtım şirketlerine özel kişisel gelişim, koçluk desteği, proje çalışması, teknik gezi ve proje sunumu aşamalarını içeren, Enerjisa Dağıtım'da yaz stajını gerçekleştirmek ve kariyerinde ilk adımı atmak isteyen genç yeteneklere özel bir online yaz staj programıdır.5.001-10.000

1996

30

%50 %50

Siteye Git
Enerjisa Dağıtım Şirketleri n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Enerjisa Dağıtım Şirketleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.


5.001-10.000

1996

30

%50 %50

Siteye Git
Enerjisa Dağıtım Şirketleri n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Enerjisa Dağıtım Şirketleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


5.001-10.000

1996

30

%50 %50

Siteye Git

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Enerjisa Dağıtım Şirketleri n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Enerjisa Dağıtım Şirketleri?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.


5.001-10.000

1996

30

%50 %50

Siteye Git
Enerjisa Dağıtım Şirketleri n'a pas encore d'informations sur les membres de l'équipe. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le membre de l'équipe est ajouté.

5.001-10.000

1996

30

%50 %50

Siteye Git

5.001-10.000

1996

30

%50 %50

Siteye Git