Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim

  • Éducation
  • ·
  • 120 abonnements

À propos de nous

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kısa süre sonra merkezini İstanbul’a taşıyan Endless Abroad, 2006 yılında hizmet kalitesini artırmak ve büyüme ivmesini hızlandırmak amacıyla Londra şubesini faaliyete geçirmiştir. Eğitim altyapısını yurt dışında tamamlamış olan kurucu ortakları ve çalışanlarıyla kısa sürede adından sıkça söz ettiren Endless Abroad, geliştirdiği özel programlar ve kampanyalar sayesinde sektördeki birçok yeniliğin öncülüğünü yapmıştır. 14 sene içerisinde yaklaşık 15000 kişinin eğitim, kariyer ve dil geliştirme amaçlı yurt dışı seyahatlerinde kolaylaştırıcı rol üstlenen Endless Abroad, gerek organizasyonel gerek ise operasyonel faaliyetlerde çizdiği rota doğrultusunda başarıyla ilerlemektedir. 2018 yılı itibariyle İstanbul Bakırköy, İstanbul Kadıköy Londra, Ankara, Ankara Bilkent, Denizli, Antalya, Alanya ve İzmir ofisleriyle faaliyetlerini sürdürmekte olan Endless Abroad, Almanya, Amerika, Avustralya, Dubai, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Kanada, Malta, Rusya ve Yeni Zelanda için aşağıdaki hizmetleri müşterilerine sunmaktadır; Yurt Dışı Dil Okulları Yurt Dışı Yaz Kampları Yurt Dışı Akademik Programlar (Lise, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora) Yurt Dışı Sertifika ve Diploma Programları Work and Study Erasmus Staj Danışmanlığı Yurt Dışı Staj Programları Vize Danışmanlığı Yurt İçi Uluslararası Tematik Yaz Kampları Endless Academy Endless Campus Liderlik ve Yurtdışı Eğitim Kampı Okul ve Öğrenci iletişimini güçlendiren Sconn Mobil Uygulaması

Video

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Endless Abroad Yurtdışı Eğitim?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Endless Abroad Yurtdışı Eğitim?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer