Ecrou Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Ecrou

  • Les produits de consommation
  • ·
  • 15 abonnements

À propos de nous

Benzersiz ürün, yaratıcılık ve kültürel anlayış kombinasyonu ile, kendimizi alıcımıza ilham vermeye adamış, bir yaşam tarzı satıcısıyız.

2017 yılında kadınlık, cesaret, özgürlük ve mutluluk gibi en sevdiğimiz imgeleri önümüze yatırdık ve 7den 70’e tüm kadınları mutlu etmeye söz verdik. Kadınlar başta olmak üzere ulaştığımız her birey için hayatı daha keyifli, eğlenceli ve kolay hale getirebilmek adına ürün skalamızı oluşturduk. Türkiye’de 30’un üzerinde mağazaya sahibiz. Kişisel bakım, tekstil, ev yaşam, aksesuar, hobi, kırtasiye, dijital aksesuar gibi farklı ürün gruplarında 5000’den fazla ürün seçeneğiyle aynı zamanda iyi hizmet veren tüm online platformlarda yüksek satıcı puanı ile müşterilerimizin tüm beklentisini karşılıyoruz.

Ecrou tacının altında duran herkesin, hayatını daha güzel, kolay ve eğlenceli hale getirecek yenilikçi ürünler sunmayı hedefledik.

Ecrou olarak sizin ve evinizin ihtiyacı olan her şeyi kalıpların dışında, aktif dinamik ve rengarenk şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyat ve mükemmel kalite anlayışıyla alternatifi olmayan bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Mağazalarımız arasında keşfe çıktığınızda, aklınızda yer edinen birbirinden eğlenceli ürünler, sevdiklerinizde de olsun isteyeceksiniz. Kendinizi aldıklarınızı hediye paketi yaparken bulacaksınız.

Kadın giyimde Sweatshirt, jean, elbise, jogger, ev giyim ve aksesuarlardan iyi hazırlanmış bir koleksiyon yarattık. Bunun için sosyal yaşamdan ve gençlerin hayallerinden ilham alıyoruz. Size ilham veriyoruz.

Ecrou n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Ecrou?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Ecrou n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Ecrou?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Ecrou n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Ecrou?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.