Dreamon Bridals Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall
Depremden etkilenen gençlerin iş hayatına devam etmeleri ve istihdama katılmaları için #seninleyiz seferberliğini başlatıyoruz.

Dreamon Bridals

  • Textile
  • ·
  • 6 abonnements

À propos de nous

55 m²'lik küçük bir butik mağaza da başlayan hikaye de DreamON birkaç yıl içerisinde özel dikimlerden, seri imalata geçişiyle sektöründe isim yapmaya başlamıştı bile. Her geçen gün vizyonunu genişleten bir bakış açısı DreamON adını ön plana çıkarmaya yetiyordu. Bu aslında gelinlikte yeni bir bakış açısıyla, el yapımı olan ve her zaman moda unsurlarını içinde bulunduran sofistike bir üretim için atılmış ilk adımlardı. Bugün yalnız ana binası 3.000 m² (kapalı alan) olan DreamON aradan geçen 44 yıl içerisinde Türkiye'nin en büyük perakende gelinlik mağazasıyla ve 11 bayisiyle, Türkiye'nin 46 ayrı şehrindeki 140'dan fazla satış noktasıyla, yıllardır aralarında dünya moda başkenlerini de barındıran 22 ülkeye yaptığı ihracatla ve 2006 yılında temellerini attığı ve 54 ülkede uluslararası tescilli DreamON markasıyla, artık sektörün en bilinen firmalarından biri olmuştur..

Dreamon Bridals n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Dreamon Bridals?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Dreamon Bridals n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Dreamon Bridals?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Dreamon Bridals n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Dreamon Bridals?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.