Doğuş Hospitality & Retail Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Doğuş Hospitality & Retail #Seninleyiz

  • Service
  • ·
  • 57 abonnements

À propos de nous

Modern hayatı şekillendiren, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markaları bünyesinde bulunduran Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu tüketicilerinin yaşamlarına her alanda dokunmak ve değer katmak için dünyanın dört bir yanında çalışıyor.

Yenilikçi bakış açısı ile her zaman daha iyisini yapmayı hedefleyen Doğuş Grubu, farklı sektörlerde hizmet veren şirketlerinin sinerjisinden maksimum fayda sağlamak ve tüketici beklentilerine standartların üstünde çözümler sunabilmek adına yeme-içme, otel ve perakendenin yanı sıra seyahat ve etkinlik yönetimi alanındaki grup şirketlerini 2019 yılında tek bir çatı altında topladı.

İçinde bulunduğu tüm sektörlerin öncülüğünü üstlenen Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu, dinamik yapısı ve misafirleri için benzersiz deneyimler tasarlama vizyonu ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kaliteli markaları tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Bugün itibari ile 21 ülkede 250’den fazla noktada hizmet veren Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu gerçekleştirdiği uluslararası iş birlikleriyle de pozisyonunu her geçen gün güçlendirirken Türkiye için de yeni değerler yaratıyor.

Doğuş Hospitality & Retail n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Doğuş Hospitality & Retail?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Doğuş Hospitality & Retail n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Doğuş Hospitality & Retail?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Doğuş Hospitality & Retail n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Doğuş Hospitality & Retail?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.