Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society Emplois, Stages et Culture d'entreprise - Youthall

Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 176 abonnements

À propos de nous

ENSO 1914 yılında Robert Kolej Mühendis Mektebi Talebe Cemiyeti olarak kurulmuş ve 1989'da okulun Boğaziçi Üniversitesi olmasıyla birlikte bugünkü ismine kavuşan Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü,Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kariyer kulübü unvanını elinde tutmaktadır ve bu sene 106. Yılını kutlamanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

1914'te kuruluşundan itibaren üyelerine ulusal ve uluslararası etkinliklerle akademik ve sosyal olarak gelişme fırsatı veren kulübümüz, her sene sıcacık dostluklara ev sahipliği yapıyor ve bir üniversite kulübünden çok daha fazlasını sunuyor!

 

Vizyon & Misyon

1914 yılında Robert Kolej Mühendis Mektebi Talebe Cemiyeti olarak kurulan, 1989 yılında bugünkü adına kavuşan Türkiye'nin ilk öğrenci kulübü ENSO bu tarihin verdiği sorumlulukla vizyonunu her zaman geniş tutmasını bilmiş ve “Think Big” mottosu ile bugünlere başarı ile gelmiştir. Sene içinde seminerler, case yarışmaları, team design yarışmaları, şirket gezileri ve de kulüp içi etkinlikler yaparak okuldaki mühendislik topluluğuna katkı sağlamayı hedefleyen ENSO’nun kapıları aynı zamanda her bölümden öğrenciye açıktır.

Sene içinde olabildiğince şirketler ile öğrencileri bir araya getirerek karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler kurulmasını sağlarız. Bu sayede hem geleceğin iş insaları daha bilinçli yetişir hem de şirketler Boğaziçi’ni daha yakından tanıyıp ne derece değerli olduğunu görürler. İş bulmak adına sadece şirketlerle network oluşturmanın yanında bir de şirketlerle nasıl iletişime geçilir bunu da bir sonraki senenin üyelerine aktaran ENSO bunu nizami bir şekilde 100 yılı aşkın bir süredir zaten yapmaktadır. Nihai hedefimiz ise Boğaziçi marka değerini arttırmak, öğrencileri şirketler karşısında avantajlı duruma geçirmek ve de Türkiye’de kariyer ve mühendislik adına değerli şeyler yapabilmektir.

Video

Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Boğaziçi Üniversitesi Engineering Society?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.