Bargello

  • Cosmétique
  • ·
  • 5 abonnements

À propos de nous

BRG Kozmetik A.Ş.'nin temelleri 1950 yılında atıldı. O dönemin en fazla bilinen kolonya markalarından Gonca Kolonyaları zaman içerisinde büyüyerek bugünlere geldi ve Bargello markası ile genişleyerek ürün gruplarını çeşitlendirdi.

Bursa’da 9.000 m2’lik kapalı alana kurulu olan tesislerimizde ISO 9001 ve ISO 22716 (GMP) kalite standartları, aynı zamanda IFRA ve HELAL standartlarında üretim yapıyor; parfüm body splash, kolonya, ortam ve araç kokuları gibi farklı ürünleri tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Franchise modeliyle hızla büyüyen BARGELLO, parfümeri sektöründe son dönemlerde büyüyen yatırımların başında gelmektedir. Türkiye'de 170 satış noktamız ile birlikte dünyada toplam 24 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Dijitalleşen dünya ile birlikte on-line alışveriş sitemiz e-bargello'yu da 2012 yılında tüketicilerimizin hizmetine açtık.

Avrupa, Afrika, Asya, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu bölgelerinde faaliyetlerimiz var. 2017 yılında Almanya ve İran'da kurduğumuz şirketlerimiz ile Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında büyümeyi hedefliyoruz..

2015 yılında Türkiye’den de global bir parfüm markası çıkarma vizyonuyla yeniden yapılandık. Bursa’daki fabrikamızın yanı sıra dünyanın parfüm merkezi sayılan Fransa’daki birçok laboratuvarlarda Ar-ge çalışmaları yaptırıyoruz. Aynı kaliteyi yönetim modeline de yansıtmak için insan kaynağı ve kaliteli yönetim teknolojilerine de yatırım yaptık.

Hedefimiz; insana, doğaya saygılı ve kaliteden ödün vermeden üreten, mutlu tüketicileri ile birlikte büyüyen bir marka olmaktır.

Bargello n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Bargello?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Bargello n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Bargello?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Bargello n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Bargello?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.