Arvato Supply Chain Solutions

New Generation Talent Programı

Évalué.

Arvato Supply Chain Solutions - New Generation Talent Programı

Job Description

E-TİCARETİN MUTFAĞINDA ÖĞRENİRKEN KAZAN

Dünyanın Hızla Büyüyen ve Yükselen Sektörünü Yakından Tanımak İster misin?

Arvato Supply Chain Solutions, tedarik zinciri yönetimi ve e-ticaret alanında faaliyet gösteren yenilikçi ve lider uluslararası bir servis sağlayıcıdır.

Telekomünikasyon, Yüksek Teknoloji, Eğlence Otomotiv, Banka, Sigorta, Sağlık, Tüketici Ürünleri ve Yayıncılık alanlarındaki endüstri uzmanlarıyla bir araya gelinmektedir.

15.000’den fazla çalışan, dünya çapında pratik ve uygulanabilir çözümler ve hizmetler sağlamak üzere bir araya gelmektedir. Arvato müşterilerinin stratejik büyüme partneri olarak, son dijital teknolojiyi kullanarak, tüm dünyada tedarik zinciri ve e-ticaret platformlarını geliştirir, yönetir ve optimize eder. Arvato partnerlerinin verimliğini ve performansını ölçülebilir bir şekilde artırmak için çalışanlarının bilgi birikimini doğru teknoloji ve uygun iş süreçleriyle birleştirir.

Arvato Supply Chain Solutions, hisselerinin tamamına sahip olan Bertelsmann’a bağlı bir şirkettir.

Qualifications

Eğer aşağıdaki özelliklere sahipsen;

  • Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden (Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği) mezun
  • E-ticaret sektöründe deneyim kazanmak isteyen,
  • MS Office programlarına hâkim,
  • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,
  • Sözlü ve yazılı iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,
  • Analiz, yorumlama ve sunum tecrübesini kazanmak isteyen,
  • Planlama, organizasyon ve koordinasyon gibi becerilerini geliştirmek isteyen arkadaşları NEW GENERATION TALENT PROGRAMINA bekliyoruz!

Program İçeriği:

Detaylar görüşmelerde aktarılacak olup işe başlayacak olan kişiler İŞKUR İşbaşı eğitim programı ile işe alınacaklardır. Bu nedenle son 1 ay içerisinde Sigorta girişlerinin bulunmaması gerekmektedir.

Program süresi 3+6 aydır. Çalışma günleri hafta içi 5 gündür.

E -Ticaret Depo ve Lojistik Operasyonları kapsamında sorumlu olduğu operasyonlarda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

Vous voulez en savoir plus sur Arvato Supply Chain Solutions ?
Profil d'examen