ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 39 abonnements

À propos de nous

2017 yılında kurulan, henüz yeni bir kulüp olmasına karşın bünyesinde ağırlığı Mimarlık olmak üzere bir çok farklı fakülteden 100’ü aşkın üyeyi barındıran, okulun en dinamik ve aktif kulüplerinden biri olmaya aday, İTÜ'nün gelişmekte olan kulüplerinden ArtITU’nün amacı; düzenleyeceği paneller, söyleşiler, yarışmalar, workshoplar, geziler ile okulumuz öğrencilerine mühendisliğin sanatsal yönlerini göstermek, mühendisliğin teknik yönünü sanatsal yönüyle birleştirmek, okulumuz öğrencilerinin hayal güçlerini serbest bırakmak, yaratıcılıklarını canlandırmak, farklı bir bakış açısı kazandırmak ve ileri meslek hayatlarında da bunu kullanmalarını sağlamaktır.

ArtITU kulübü istikrarlı bir çalışma ile birçok etkinlikler, yarışmalar, workshopların altına imzasını atarak sesini duyurmak isteyen taptaze ve capcanlı bir kulüptür. Bu kulüpte her zaman alınacak bir sorumluluk vardır.

#landofopportunity

Video

ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.