AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş

  • Conseiller financier
  • ·
  • 1 abonnements

À propos de nous

Aegon, 1993 yılında Orta ve Doğu Avrupada başlayan büyüme serüvenini bölgenin yükselen değeri olarak gördüğü Türkiye ile devam ettirmek istemiş ve bu arzusunu 2008 Temmuz'unda gerçekleştirmiştir.

Bu çerçevede, hayat sigortası ve emeklilik alanında faaliyet gösteren Ankara Emeklilik A.Ş.'nin hisselerinin tamamı satın alınmış gerekli hukuki süreçlerin tamamlanmasını takiben, şirket ismi 26 Eylül 2008 tarihinden itibaren, Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Geçmişten gelen birikimini, yeni yönetim anlayışı ve Aegon'un küresel güç ve deneyimi ile birleştirerek yeniden yapılanan Aegon Emeklilik ve Hayat;

Ülke çapında iyi örgütlenmiş, donanımı, bilgi ve becerisi yüksek danışmanları aracılığıyla, Geleceğe yönelik beklenti ve finansal ihtiyaçları doğru biçimde analiz edip, Esnek, yararlanması kolay ve anlaşılır olarak tasarlanmış ürün ve hizmetler arasından En uygun çözüm önerisini, yalın ve eksiksiz biçimde aktararak, karar verme yolculuğunda müşterisinin yanında olur. Sadece satın alma sürecinde değil, sonrasında da, değişen piyasa koşulları ve finansal ihtiyaçlara yanıt verecek biçimde, etkin, esnek, şeffaf, hızlı ve destekleyici hizmet anlayışı ile müşterilerinin yanında olmaya devam eder.

Güçlü, güvenilir ve hizmet odaklı bir çözüm ortağı olan Aegon Emeklilik ve Hayat, müşterilerinin daha iyi bir geleceğe sahip olması için çalışır.

AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT SİGORTA A.Ş?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.