Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü Youthall Verified Badge

  • Organisation étudiante
  • ·
  • 26 abonnements

À propos de nous

Dünyayı değiştirme eylemi, daha iyisini yapma dürtüsüyle başlar, bir soruyla, bir fikirle şekillenir. Bir fikir bazen küçük bir odada başka meşguliyetleriniz varken geliverir, bazen de aradığınız o “şey” her ne ise biraz kovalanmak ister. Biz de, Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü olarak, fikirlerinin arkasından koşmaya cesaret eden bireylerle birlikte girişimcilik, liderlik, sosyal girişimcilik anlayışı oluşturmak ve her düşünceye açık, gelişimi her zaman ön planda tutan liderler yetiştirmeyi hedefleyen kulüp olmayı amaçlıyoruz. Kulüp olarak; insanların hayatlarına dokunmak, çevremizi daha yaşanır kılmak ve herkes için daha iyi şartlar oluşturmak istiyoruz. Bu amaçla girişimcilik ekosisteminin önemli bir parçası olarak yer almayı hedefliyoruz. İlham alırken ilham olmak temel hedefimiz. 

Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü olarak misyonumuz, genç girişimcileri ve girişimci adaylarını girişimcilik felsefesi doğrultusunda eğitmek ve geliştirmek, ilgili kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde olmayı sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda dönem içerisinde çeşitli eğitimler, zirve organizasyonları ve sosyal sorumluluk projelerine kadar birçok etkinlik düzenlemekteyiz.

Yeditepe Üniversitesi'nde girişimcilik, liderlik ve sosyal girişimcilik kültürünü oluşturarak aktif ve dinamik bir Girişimcilik ve Liderlik Topluluğu olarak ekosistemde yer almak.

Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü n'a pas encore de poste job. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand le job est publié.

Êtes-vous intéressé par Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons quand un nouvel emploi arrive ici.

Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü n'a pas encore d'événement. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'événement est publié.

Êtes-vous intéressé par Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.

Votre carrière commence ici.

Commencez une nouvelle carrière avec le profil gratuit que vous créez.

Commencer
Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü n'a pas encore publié d'articles. Suivez l'entreprise, soyez le premier à savoir quand l'article est publié.

Êtes-vous intéressé par Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü?

Suivez maintenant et nous vous informerons lorsqu'un nouvel événement est organisé.