Do not waste time, search questions

Evet, genç yeteneklerin ilgisini çekebilecek şekilde içerik, görsel, şirket profili sayfa dizaynlarınızı gerçekleştiriyoruz. İmaj çalışması ile daha çok genç yetenek ile etkileşime geçmek istiyorsanız özel paket seçeneklerimiz için info@youthall.com'a mail iletebilirsiniz.

İlanınızın daha çok genç yeteneğe ulaşması için tanıtım çalışmaları kapsamında "E-mailing, Sms, Sosyal Medya Tanıtımı, Şirketler ve İlanlar Sayfalarımızda İlanın Ön Plana Çıkarılması" vb. hedef kitlenize yönelik segmentli iletişim çalışmaları gerçekleştiriyoruz ve şirket kültürünüze uygun genç yeteneklerle bir araya gelmenize katkıda bulunuyoruz.

Tabii ki, birlikte çalıştığımız her şirketin ihtiyaçlarını anlayarak şirkete özel çözümler üretiyor olmak bizim için çok önemli. Sizleri tanımak, şirketinize özel projeler hakkında detaylı konuşmak ve birlikte neler yapabileceğimizi değerlendirmeyi çok isteriz, bizimle info@youthall.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri BDDK tarafından ödeme sistemleri lisansı verilmiş olan iyzico tarafından gerçekleştirilir. Ödeme ve güvenlik ile ilgili sorularınız için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Paketinizi yükseltmek istediğinizde bize info@youthall.com adresinden ve Youthall sosyal ağlarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmak için buradayız. 

Aldığınız paketi iptal etmek istediğinizde bizimle info@youthall.com adresinden ve Youthall sosyal ağlarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlandırma ve kullanım ile ilgili sorularınız için bizimle haftaiçi mesai saatleri içerisinde info@youthall.com adresinden ve Youthall sosyal ağlarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İstediğiniz zaman Youthall’a ücretsiz kayıt olarak profilinizi oluşturabilir, işveren markanıza yatırım yapmaya başlayabilir ve oluşturduğu profil sayfanızdan ilan yayınlayarak pozisyonlarınıza aradığınız yetenekleri hızlıca keşfetmeye başlayabilirsiniz.