Frequently Asked Questions

Kredi kartı bilgilerimi saklıyor musunuz?

Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri BDDK tarafından ödeme sistemleri lisansı verilmiş olan iyzico tarafından gerçekleştirilir. Ödeme ve güvenlik ile ilgili sorularınız için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Havale veya EFT ile ödeme yapabilir miyim?

Havale ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Para transferini gerçekleştirdikten sonra Youthall ekibi tarafından paketleriniz hemen etkinleştirilir ve genç yeteneklere ulaşmaya hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz!

Paketimi nasıl yükseltebilirim?

Paketinizi yükseltmek istediğinizde bize info@youthall.com adresinden ve Youthall sosyal ağlarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmak için buradayız. 

Paketimi nasıl iptal edebilirim?

Aldığınız paketi iptal etmek istediğinizde bize info@youthall.com adresinden ve Youthall sosyal ağlarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Şirketime özel paket seçenekleri mevcut mu?

İlan içeriğiden, görsele, şirket profili sayfa dizaynından, sosyal medya ve mail desteğine kadar farklı ürünlerimizle şirketinizi ve ilanınızı daha çok tanıtmanızı sağlayacak özel paket seçeneklerini talebiniz doğrultusunda oluşturabiliriz. Daha çok genç yetenek ile etkileşime geçmek istiyorsanız özel paket seçeneklerimizle destek vermeye hazırız! 

Başka sorum olursa?

Youthall'un fiyatlandırılması ve kullanımı ile ilgili sorularınız için bize haftaiçi mesai saatleri içerisinde info@youthall.com adresinden ve Youthall sosyal ağlarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz.