Frequently Asked Questions

Kredi kartı bilgilerimi saklıyor musunuz?

Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri BDDK tarafından ödeme sistemleri lisansı verilmiş olan iyzico tarafından gerçekleştirilir. Ödeme ve güvenlik ile ilgili sorularınız için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Havale veya EFT ile ödeme yapabilir miyim?

Havale ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Para transferini gerçekleştirdikten sonra Youthall ekibi tarafından paketiniz etkinleştirilir ve adaylarla etkileşime hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Paketimi nasıl yükseltebilirim?

Paketinizi yükseltmek istediğinizde bize info@youthall.com adresinden ve Youthall sosyal ağlarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmak için buradayız. 

Paketimi nasıl iptal edebilirim?

Aldığınız paketi iptal etmek istediğinizde bizimle info@youthall.com adresinden ve Youthall sosyal ağlarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İlan ve içerik konusunda destek oluyor musunuz?

Genç yeteneklerin ilgisini çekebilecek şekilde içerik, görsel, şirket profili sayfa dizaynlarınızı gerçekleştiriyoruz. İmaj çalışması ile daha çok genç yetenek ile etkileşime geçmek istiyorsanız özel paket seçeneklerimiz için info@youthall.com'a mail iletebilirsiniz. 

İlanımı daha çok genç yeteneğe nasıl ulaştırabilirim?

İlanınızın daha çok genç yeteneğe ulaşması için tanıtım çalışmaları kapsamında "E-mailing, Sms, Sosyal Medya Tanıtımı, Şirketler ve İlanlar Sayfalarımızda İlanın Ön Plana Çıkarılması" vb. çalışmalar gerçekleştiriyoruz ve şirket kültürünüze uygun genç yeteneklerle bir araya gelmenize katkıda bulunuyoruz. 

Şirketime özel paket seçenekleri mevcut mu?

Tabiki mevcut. Daha çok genç yetenek ile etkileşime geçmek isterseniz özel paketlerimizle ilgili bilgi sahibi olmak için info@youthall.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Başka sorum olursa?

Fiyatlandırma ve kullanım ile ilgili sorularınız için bizimle haftaiçi mesai saatleri içerisinde info@youthall.com adresinden ve Youthall sosyal ağlarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz.