Etkinlikler’e Geri Dön

STEAMWIN Konferansları 29 ve 30 Kasım’da

TurksihWIN STEAMWIN Konferansları kapsamında 29 Kasım’da Ankara Bilkent Üniversitesi’nde, 30 Kasım’da ise Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde öğrencilerle bir araya gelmeye hazırlanıyor.

STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Maths ) alanındaki kadın öğrenciler ile bu alanda çalışan rol model kadınları ve erkekleri bir araya getiren ve TurkishWIN”in ilk endüstri dikeyi olan STEAMWIN platformu, ikinci akademik dönemine ilham verici etkinlikler ile devam ediyor!

29 Kasım 13:00 – 16:00 arasında Ankara Bilkent Üniversitesi’nde, 30 Kasım 13:00 -16:00 arasında ise Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan etkinlikler de birbirinden önemli kadın liderler kampüste öğrencilerle bulıuşacak.

STEAMWIN

(Science, Technology, Engineering, Art, Maths) platformu akademisyenlere, bilgi iletişim teknolojileri, profesyonellerine ve STEAM öğrencilerine ilham veren, tecrübe paylaşımı sağlayan bir networktür. Amacı genç kadınların teknik kariyerlerini sürdürmeleri için ilham vererek kariyerleri boyunca birikimlerine workshoplar, mentorlar ve networking ile destek vermektir.

TurkishWIN ve BinYaprak STEAMWIN online ve offline etkinlikleri için birlikte çalışmaktadır. Etkinlikler Ceo Rountable, yarım günlük konferanslar ve canlı yayınlar şeklinde gerçekleşmektedir. STEAMWIN bugüne dek İstanbul ve Ankara’da gerçekleşen iki etkinlikte 500 öğrenciyle, BinYaprak Facebook sayfası üzerinden yapılan online etkinlikler ile 100K STEAM öğrencisi ve çalışanıyla buluştu. STEAMWIN videolarını bu linkten izleyebilirsiniz. STEAMWIN kısa sunumuna ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

Her TurkishWIN etkinliği gibi, tüm etkinlikler ve dijital paylaşımlar destekçi erkeklere de açık! Lütfen katılım için kayıt olmayı unutmayınız 

STEAMWIN Ankara Conference
29 Kasım Salı 13:00 – 16:00

@Bilkent Üniversitesi

KAYIT: BURADAN

13:00 – 13.30 Networking & Kayıt

13:30 – 15:00 STEAM@ Ankara: İlham Veren Konuşmalar

Melek Pulatkonak; Kurucu – TurkishWIN & Binyaprak

 Yaprak Metin; Kurucu – Matrix International

 Doç. Dr Bilge Demirköz; Öğretim Görevlisi – Orta Doğu Teknik Üniversitesi & CERN

Özge Özmen; Kurucu- Social MakerLab

Hazal Demiral; Hizmet Sunum Yöneticisi – Microsoft

Senem Akgün;  İş Sağlığı ve Güvenliği Yöneticisi – Kaleseramik

15:00 – 16:00 Speed Networking

——————————————-

STEAMWIN Trabzon Conference
30 Kasım Çarşamba 13:00 – 16:00

@Karadeniz Teknik Üniversitesi

KAYIT: BURADAN 

13:00 – 13.30 Networking & Kayıt

13:30 – 15:00 STEAM@ Trabzon: İlham Veren Konuşmalar

Melek Pulatkonak; Kurucu – TurkishWIN & Binyaprak

 Yaprak Metin; Kurucu – Matrix International

Özge Özmen; Kurucu- Social MakerLab

Ece Korkmaz; Kalite Sistem  & Çevre & İş Güvenliği Uzmanı – Kalekalıp

15:00 – 16:00 Speed Networking

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla