Etkinlikler’e Geri Dön

KSÜ IEEE İş'te Kadın

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi IEEE Öğrenci Topluluğu olarak bu sene 6.sını düzenlediğimiz İş'te Kadın 6' etkinliğinde amacımız; bayan öğrencilerin profesyonel iş hayatında girmeden önce iş hayatında tecrübe edinmiş kişilerle öğrencileri farklı platformlarda buluşturarak akıllarındaki soru işaretlerini gidermek ve ilerleyen senelerde daha emin adımlarla yürümelerini sağlamaktır.

İş'te Kadın etkinliği, Geleceğin Kadın Liderleri Toplanıyor sloganı ile 2010 yılında çıktığımız bu yolda IEEE KSÜ Women in Engineering komitesi tarafından her yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftasında geleneksel olarak düzenlenmektedir. Katılımcılarımız öğrenci, akademik öğretim üyeleri ve birbirinden değerli konuşmacılarımız ile söyleşi ortamında gerçekleşen etkinliğimizde eğlendirmek, bilgilendirmek ve geliştirmek esas hedefimizdir.
İş'te Kadın 6' da kişisel gelişim, kariyer, sosyal hayat ve girişimcilik üzerine oturumlar dahilinde olup kadınların hayata daha aktif ve kendilerinden daha emin bir adımla ilerlemeleri için gerekli bir etkinlik olacaktır. Hedef  kitlemiz sadece kadınlar değil, erkek bireylerinde katılması büyük önem arz etmektedir. Erkeklere kadınların iş hayatındaki başarıları, imkanları, kariyerleri ve güçleri gösterilerek daha da bilinçli bir toplum oluşması hedeflenir.

Bu sene 3 Mart 2016 da düzenleyeceğimiz İş'te Kadın 6 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsü'nde gerçekleştireceğiz.

Üniversite öğrencilerini 3 Mart 2016 tarihinde misafir etmek üzere üniversitemize davet ediyoruz.

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla