Etkinlikler’e Geri Dön

İki Dev Sektör Tek Organizasyon: 7. Finans ve Yazılım Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en yüksek katılımcısına sahip kariyer etkinliği olan ve Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından düzenlenen Finans ve Yazılım Günleri bu yıl da  1-2 Aralık 2016 tarihinde Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde iki dev sektörün en iyilerini öğrencilerle buluşturuyor.

Etkinlik finans ve yazılım sektörüne odaklı öğrencilerle, akademisyenleri ve sektörün profesyonellerini biraraya getirerek tüm ekosistemin mesleki ve kişisel gelişimlerinin yanı sıra networklerine de katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Yenilenen yapısı ve içeriğiyle finans ve yazılım sektörünün nabzını tutmaya devam edecek iki günlük etkinlikte seminerler, workshoplar, yazılım ve kişisel gelişim eğitimleri, kariyer planlamaları ve işe alım simülasyonlarıyla katılımcıların etkinlikten maximum memnuniyetle ayrılmalarına olanak sağlanması isteniyor.

Bu yıl AKBANK ana sponsorluğunda Allianz, Denizbank, Çiçeksepeti.com, SAP Türkiye, Bilge Adam, Turkcell, I Can Academy, Linux BGA ve daha birçok iddialı firmayı öğrencilerle buluşturmaya hazırlanan kendinize staj imkanları da yaratabileceğiniz İki Dev Sektörü Tek Organizasyonda buluşturan etkinlikte kontenjan sınırlı!

1000 kişilik sınırlı kontenjandaki yerinizi önceden ayırtın.

Yenilenen yapısı ve içeriğiyle finans ve yazılım sektörünün nabzını tutmaya devam edecek 2 günlük etkinlik:

  • Seminerler
  • Workshoplar
  • İşe alım simülasyonları
  • Çeşitli yazılım ve kişisel gelişim eğitimleri
  • Kariyer planlaması ve danışmanlık
  • Teknik gezilerden oluşacaktır.

Çeşitli staj imkanları yakalayabileceğiniz, yeni networkler elde edeceğiniz, yazılım ve finansa dair pekçok bilgi edinebileceğiniz zengin fuaye alanı ile sizi mest edecek olacak bu etkinliği kaçırmayın.

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla