Back to Events

ForFuture Gelecek Zirvesi

Geleceğe ışık tutan, gençlere yeni ufuklar aşılamayı amaç edinmiş fütüristler; “Senin Geleceğin, Bizim Vizyonumuz” sloganıyla 13 Ekim’de ForFuture Gelecek Zirvesi’nde.
Okurlarının her alandaki bilgi ve birikimini artırma amacıyla yayın hayatına başlayan Future Dergi, bu yıl ilkini gerçekleştirdiği ForFuture Gelecek Zirvesi’yle İstanbul Üniversitesi Kongre Merkezi’nde okurlarıyla buluşuyor. Tüm dünyada başta Teknoloji, Ekonomi ve Girişimcilik olmak üzere Bilim, Spor, Kişisel Gelişim, Kültür, Sanat vb. pek çok farklı alandaki konu başlıkları ile güncel yenilikleri fütürist bakış açısıyla okurlarına aktarmayı amaçlayan Future Dergi, yayın hayatına başladığı günden bugüne dek kısa sürede geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmayı başardı. Şimdi de ForFuture Gelecek Zirvesi’yle okurlarıyla buluşmayı amaçlıyor.
Bu yıl ilkini düzenleyeceği Gelecek Zirvesi’nin temasını “Senin Geleceğin, Bizim Vizyonumuz” sloganıyla şekillendiren Future Dergi, dünya çapında tanınmış firmalardan saygın iş adamları, mühendisler, girişimciler, yazarlar ve fütüristlerin katılımlarıyla okurlarına ve meraklılarına geleceklerini planlarken yardımcı olmayı, yalnızca okumakla kalmayıp merak ettikleri konuları birinci ağızdan dinleme fırsatı elde edecekleri bir network ortamı oluşturmayı hedefliyor.
Açılışını Future Dergi kreatif direktörünün yapacağı zirveye; Fütüristler Derneği, Youtholding, Microsoft, Huawei, Dizayn VIP, GelecekŞimdi şirketlerinden üst düzey yöneticiler ve bunun yanı sıra sürpriz konuşmacılar da katılacak. Bu yıl lansmana özel ücretsiz olarak ilk kez gerçekleşecek zirvede çekilişler yapılarak katılımcılara sürpriz hediyeler dağıtılacak. Siz de zirvedeki yerinizi almak istiyorsanız gelecekzirvesi.com adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Find a Career You Love

Get Started