Etkinlikler’e Geri Dön

Endüstri Mühendisliği Günleri 15-16 Aralık’ta

2000 yılında kurulan Marmara Industrial Engineering Society (MieS) 14 kişilik idari kadrosu ve 100’den fazla aktif üyesiyle Marmara Üniversitesi’nin en aktif kulüpleri arasında yer alır. Gelenekselleşmiş projeleri, etkinlikleri ve organizasyonları bulunan MieS; sık, sürekli, nitelikli ve hedefli faaliyetler ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Marmara Üniversitesi’nin en aktif iş ve kariyer kulübü olan MIES (Marmara Industrial Engineering Society), bu yıl 16.sını gerçekleştireceği Endüstri Mühendisliği Günleri’16 organizasyonunda firmaların C level yöneticilerini ağırlayacak.

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü İbrahim Üzümcü Konferans Salonu’nda gerçekleşecek EMG’de öğrenciler, sektörün öncü firmalarının endüstri mühendisi üst düzey yöneticilerinin kariyer hikayelerini dinleme ve kendilerini geliştirme fırsatı bulacaklar.

EMG’16 katılımcıları, iş dünyasının başarılı isimlerini dinledikleri oturumlara Unilever, Superfresh, Kuru Kahveci Mehmet Efendi, 7Days, Dimes, Tadelle, Çaykur ve Granny’s Waffle gibi sponsorlardan gelen ikramlar eşliğinde ara verirken, organizasyonun diğer katılımcılarıyla tanışıp network oluşturabilecekler.

Siz de sektörlerin devleriyle buluşmak isterseniz 15-16 Aralık’ta Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsüne davetlisiniz.

Happy Industrial Engineering Days!

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla