Etkinlikler’e Geri Dön

Bir Konu Bir Konuk: Murat Yeşildere

Bir Konu Bir Konuk Ekibi Mart ayı etkinliğini "Başarısızlığın Tarif Edilemez Hafifliği" teması üzerine Yetenek Avcısı Murat Yeşildere ile gerçekleştirecektir.

30 Mart 2016'da gerçekleşecek, sınırlı sayıda katılımcının katılabileceği bu etkinliğin detayları ve başvuru formu için:

Murat YEŞİLDERE / Egon Zehnder International Yönetici Ortak

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. Manchester UMIST'ten İşletme Ekonomisi dalında yüksek lisans derecesini aldı. Kariyerine finansal kiralama sektöründe başlayan Yeşildere, Philip Morris, GSD Holding ve GSD Yatırım Bankası'nda Hazine ve Fon Yönetimi konularında üst düzey yöneticilik yaptı. Murat Yeşildere Ekim 2000 itibarı ile Egon Zehnder International firmasında sürdürdüğü kariyerini halen yönetici ortak olarak sürdürüyor. Fenerbahçe Spor Kulubü, 1907 Derneği ve PERYÖN üyesi olan Murat Yeşildere, profesyonel kariyerinin yanında Radikal, Yeni Yüzyıl ve Vatan gazetelerinde yazarlık da yaptı. Yeşildere halen Platin dergisi ile HT Kariyer Gazetesi'nde ekonomi, finans, insan kaynakları ve yönetim konularında yazarlık yapmaya devam ediyor. Yeşildere evli ve iki çocuk babası.

► Etkinliğe katılmak için http://goo.gl/forms/UNVfhVJNZJ adresinden kayıt olunması gerekmektedir,

Kayıtlar etkinlik tarihinden 3(üç) gün önceye kadar alınmaktadır.

  • Etkinlik tamamen ücretsiz olup sınırlı sayıda(20 kişi) katılımcı ile gerçekleşmektedir.
  • Katılımcılar belirlenen konu esas alınarak seçilmektedirler.

Etkinlik kaydınızın değerlendirilebilmesi için başvuru formunun doğru ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

  • Etkinliğe kaydı kabul edilen kişiler, katılım onayı hakkında mail veya SMS yoluyla bilgilendirilecektir.

*Katılım onayı hakkında mail veya SMS almadığınız taktirde etkinlik kaydınız kabul edilmemiş olacaktır.

  • Etkinlik "Proje Sunumu" bölümümüzde proje veya sunumunu konuk ve katılımcılarla paylaşmak isteyen katılımcılar kayit@birkonubirkonuk.com.tr mailine proje ve sunumlarını iletmek zorundadırlar.

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla