Etkinlikler’e Geri Dön

Bir Konu Bir Konuk: Korn Ferry YKB Şerif Kaynar

''Bir Konu Bir Konuk'' Ağustos ayında katılımcılarını Korn Ferry Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Kaynar ile buluşturuyor. 9 Ağustos Salı günü ''Startup'lar için Yetenek Yönetimi'' konusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

Meraklı öğrencileri ilgi duydukları konularda her ay profesyonellerle bir araya getiren ''Bir Konu Bir konuk'', etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Kariyeri süresince Afrika, Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya’da bulunmuş olan ''Bir Konu Bir konuk'' konuğu 17 senelik Korn Ferry kariyeri öncesinde 13 yıl Westinghouse ve 7 yıl Asea Brown Boveri'de görev almıştır. Korn Ferry Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Kaynar ile Ağustos ayı söyleşisi 18:30-20:30 saatleri arasında GarantiPartners Girişim Üssü'nde gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini Korn Ferry Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Kaynar'a sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

"Bir Konu Bir Konuk" etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için facebook ve twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için iletisim@birkonubirkonuk.com.tr adresine mail gönderebilir, öğrenci kayıt işlemlerini buradan, mezun kayıt işlemlerini ise buradan gerçekleştirebilirsiniz.

(*Not:Etkinlik öğrencilere ücretsiz, mezun kontenjanı ise 5 kişi olup kişi başı 30tl'dir. Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacaktır. Etkinlik kayıtlarının etkinlik tarihinden 3 (üç) gün öncesine kadar yapılması gerekmektedir).

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla