Etkinlikler’e Geri Dön

Bir Konu Bir Konuk Aralık Ayı Konuğu: Hasan Aslanoba

Bir Konu Bir Konuk'un Aralık Ayı Konuğu: Aslanoba Capital Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aslanoba

''Bir Konu Bir Konuk'' 2016 yılının son etkinliğinde katılımcılarını Aslanoba Capital Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aslanoba ile buluşturuyor. 21 Aralık Çarşamba günü ''Melek Yatırımcılık'' konusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

''Bir Konu Bir konuk''"Bilgin Sermayen, Merakın Tutkun Olsun" sloganıyla Aralık ayı ikinci etkinliğinde Türkiye’de internet tabanlı iş modellerini destekleyen; yatırımcı, girişimci, mentor, konuşmacı ve bir rol model olan Hasan Aslanoba ile buluşma fırsatı sunuyor. Hasan Aslanoba, kariyerine 1990 yılında Bursa’da aile şirketi olan Erikli Su’da CEO olarak başlamış ve 2005’de Erikli'yi açık ara su pazarının lideri yapmıştır. 2006’da ise Erikli Su ile Nestle Waters arasında Türkiye ortaklığını gerçekleştirmiştir. ''Bir Konu Bir konuk'' konuğu sonrasında tamamen internet tabanlı iş modellerine odaklanarak 2016 Ekim ayı itibariyle toplamda 78 internet şirketine 74 milyon usd yatırım yapmıştır. Türkiye’deki yatırımlarından bazıları: Bitaksi, Modanisa, İninal, Connected2.me, Düğün, Modacruz, Vivense, Obilet, MobilOtoServis, Sinemia, BuldumBuldum, Kapgel, Insider, Webrazzi, Etohum, DoktorSitesi, Meal Box, Volt, Tapu, Infodif, AlwaysFashion, Zet, Hotelrunner, HemenKiralık ve FırsatBuFırsat olan Aslanoba Capital Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aslanoba ile Aralık ayı söyleşisi 19:00-21:00 saatleri arasında StartersHub'ta gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini Aslanoba Capital Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aslanoba'ya sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

"Bir Konu Bir Konuk" etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için facebook ve twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için iletişim@birkonubirkonuk.com.tr adresine mail gönderebilir, öğrenci kayıt işlemlerini buradan, mezun kayıt işlemlerini ise buradan gerçekleştirebilirsiniz (*Not:Etkinlik öğrencilere ücretsiz, mezun kontenjanı ise 5 kişi olup kişi başı 30tl'dir. Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacaktır. Etkinlik kayıtlarının etkinlik tarihinden 3 (üç) gün öncesine kadar yapılması gerekmektedir).

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla