Etkinlikler’e Geri Dön

11. Reklamcılık ve Pazarlama Günleri

ULIT tarafından düzenlenen Reklam ve Pazarlama Günleri 11 yıldır hız kesmeden devam ediyor…

11 yıldır düzenlenen ve büyük bir ilgiyle takip edilen Reklamcılık ve Pazarlama Günleri bu yıl da sektörün önde gelen firmalarının pazarlama yöneticilerini, başarılı reklamcılarını ve reklam ajanslarını öğrencilerle bir araya getirecek.

Konuşmacılar; pazarlama, satış ve reklamın stratejik önemi, sektördeki son gelişmeler, gerilla pazarlama, web pazarlama, marka yönetimi, dijital pazarlama ve sosyal medya vb. konularda sunumlar yaparak bu alanda kariyer yapmak isteyen öğrencileri yönlendirecek, firmaları hakkında genel sunum yaparak pazarlama stratejileri hakkında bilgilendirme yapacaklardır.

  • Katılım herkese açıktır.
  • Katılım sertifikası alabilmek için https://goo.gl/forms/iigIRbvC3c2CNg0x1 linki ile katılım serfikası formunu doldurmanız gerekmektedir.
  • ULİT üyesi olan ve 11 oturumdan 9 tanesine katılan herkese katılım sertifikası verilecektir.

ULİT HAKKINDA:

Uludağ Üniversitesi bünyesinde 16 Mart 1998 yılında kurulan İşletme Topluluğu kısa adıyla ULİT, Uludağ Üniversitesi’nin en fazla üyeye sahip, en aktif öğrenci topluluklarından birisidir. Kuruluşundan bu yana her yıl daha etkin bir şekilde çalışarak, iktisadi ve idari bilimler fakültesi öğrencileri başta olmak üzere Uludağ Üniversitesi bünyesindeki tüm öğrencilerin beklentilerini karşılayacak faaliyetler organize eder. Bu amaçla ULİT U.Ü. Bahar Şenlikleri ve U.Ü. Kariyer Günleri organizasyonlarında da aktif bir şekilde yer alır.

2009-2010 öğretim yılında uniaktivite.net’in düzenlediği “En Aktif Kulüpler Yarışması-İş ve Kariyer” alanında 170 kulüp içinden Türkiye’nin en aktif 10 topluluğu arasına girerek finale kalmıştır.

ULİT ISO 9001 kalite yönetim sistemi standartlarına ulaşmak için akreditasyon çalışmalarını sürdürmektedir. ULİT ISO 9001 belgesi alarak Türkiye’nin kalitesi uluslararası belgeyle tescillenen ilk öğrenci topluluğu olmayı hedeflemektedir.

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla