Etkinlikler’e Geri Dön

11. Emsaz'15 Zirvesi

Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu (EMSAZ), bu yıl 11.sini gerçekleştireceği Endüstri Mühendisliği ve Sanayi Zirvesi’nde Türkiye’nin dört bir yanındaki geleceğin endüstri mühendislerini sanayi ile buluşturacak. 24-27 Aralık tarihlerinde düzenlenecek zirve için 750 katılımcı hedefleniyor.

Endüstri Mühendisliği ve Sanayi Zirvesi başta Endüstri Mühendisliği öğrencileri olmak üzere tüm üniversite öğrencilerini ve çeşitli alanlarda birçok iş çevresini bir araya getirecek. Geçen yıl 35 üniversiteden yaklaşık 750 kişi katılımcı ile gerçekleşen organizasyona bu sene yine 750 kişinin katılımı bekleniyor. Zirve kapsamında düzenlenecek seminer, eğitim, teknik gezi ve workshoplarla öğrencilerin akademik açıdan bilgilenmeleri, iş çevresiyle olan bağlantılarını güçlendirmeleri, sosyal ve kültürel yönden kaynaşmaları hedefleniyor.

Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde düzenlenecek zirvede bu sene "ZİRVE" ana temasıyla iki panel gerçekleştirilecek. Oturum Başkanlığını Prof. Dr. Erdal EMEL’in yapacağı “ENDÜSTRİ 4.0 panelinde konuşmacı olarak Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş Endüstri 4.0 Koordinatörü Oğuz ŞEKER, ALİTEK Şirketi Genel Müdürü Cem ÇELİK, Siemens Türkiye İcra Kurulu Üyesi Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza ERSOY yer alacak.

Oturum Başkanlığını Prof. Dr. Bilçin TAK MEYDAN’ın yapacağı “Sağlık Sektöründe Yapılan Mühendislik Çalışmaları” panelinde ise konuşmacı olarak BTECH İnovasyon Şirketi Genel Müdürü Kuntay AKTAŞ ve Güven Hastaneleri İnsan Kaynakları Mehmet Emin ERGİNÖZ yer alacak.

Zirve boyunca düzenlenecek eğitim ve workshoplar kapsamında; Zeynep MENGE ve Hülya Mutlu’nun sunumuyla “XYZ Kuşakları”, Kuveyt Türk’ten Lütfü ŞENER ve Serhat BALABAN’ın sunumuyla “Kampüste Bankacılık”, Gökhan Polat’ın sunumuyla “Excel Mühendisliği”, Microsoft’tan Muammer BENZEŞ’in ‘Risk Yönetimi’ ve NTV’de yayınlanan ‘TÜRK İŞİ’ isimli programın sunucularının gerçekleştireceği ‘3D Printer ile İnovasyon’ isimli workshop ile etkinlik sona erecektir.

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla