Adgager

Veri ve İstatistik Stajyeri

Closed.

Adgager - Veri ve İstatistik Stajyeri

Adgager Nedir?

Adgager, teknoloji ile sürekli desteklenen platformu ve güçlü üye topluluğuyla, partnerlerine uçtan uca bir pazar araştırma desteği verir. Daha aydınlık bir gelecek için şirketleri müşterileriyle bağlayan içgörü partneri olmayı hedefler.


Adgager, küçüklü - büyüklü her türden fikri, hedef kitlesine istenilen zaman diliminde ulaştırarak ölçen ve elde ettiği analizlerle birlikte, fikrin hayata verimli bir şekilde geçirilmesini sağlayan bir servistir. Geleneksel yöntemlerle pazarlama araştırması gerçekleştirildiğinde ortaya çıkan ölçümlerin başarı oranının düşmesi ve bu konuda arayışa giren markaların ihtiyaçları doğrultusunda gelişmeye başlayan Adgager, pazar araştırmasının geleceğidir.

 

Adgager Nasıl Çalışır?

Adgager'a yüklenen fikirlerin, demografik ve nitelikli bir hedefleme ile geniş bir ağ içerisinde ilgili Gagerlara ulaşmasının ve ölçülmesinin ardından sonuçlar fikir sahibine iletilir. Bu sırada sistemin diğer tarafında Gagerlar katkıda bulundukları fikirler üzerinden kazanç elde ederek kendi fikirlerini de bir üst noktaya taşıyacak fırsatları elde etme şansına sahip olurlar ve fikirlere etki ederek onların doğru yönde gelişmelerine katkıda bulunurlar.

Job Description

Dijital bir devrime eşlik etmek ister misin?

Globalleşme konusunda hızla hareket eden şirketimiz için iletişim gücüne güvenen, görev ve sorumluluk bilinciyle hareket edebilen, Türkiye'nin başarılı markaları ile çalışacak ve startup kültürü içinde yetiştirilecek bir ekip arkadaşı arıyoruz.

Qualifications

  • İstatistik veya ilgili bölümlerde okuyor ya da yeni mezunsan,
  • Raporlama ve sunum tekniklerine hakimsen,
  • Büyük hacimli verileri analiz edebileceğine inanıyorsan,
  • MS Office programlarına özellikle Excel'e hakimsen,
  • Veri analizini SPSS programından yaparım diyorsan,
  • Online araştırma sektörü içinde yer almak istiyorsan,
  • Ekip çalışmasına yatkın olduğunu düşünüyorsan,
  • Hybrid çalışma prensiplerine uygunsan,

Start-up dünyasının kapılarını senin için araladık ve SENİ BEKLİYORUZ!

Want to know more about Adgager ?
Review Profile