Doğuş Otomotiv

DOĞUŞ OTOMOTİV BİZD'E STAJ PROGRAMI

Closed.

Doğuş Otomotiv - DOĞUŞ OTOMOTİV BİZD'E STAJ PROGRAMI


Job Description

Doğuş Otomotiv, Türkiye’nin lider oto­motiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir.

İş planlarını “beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet” vizyonuyla oluşturan Doğuş Otomotiv, kurumsal stratejisini “müşteri memnuniyeti odaklı çalışma” hedefi üzerine inşa etmektedir.

Doğuş Otomotiv, sektöründe Türkiye’nin en ge­niş marka ve hizmet ağına sahip şirketidir.

Binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları, soğutma sistemleri alanlarında, her biri kendi sektörünün lideri konumundaki 11 uluslararası marka ve bağlı 12 ürün grubunun temsilcisi olan Doğuş Otomotiv, bireysel ve kurumsal müşterileri­ne Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, Škoda, Bentley, Lamborghini, Bugatti, Porsche, Volkswagen Ticari Araç, Scania markalarından ve bu markaların 80'in üzerinde modelden oluşan geniş bir ürün portföyü sunmak­tadır. 

Responsibilities

  • Departmandaki günlük iş takibine destek olmak,
  • Günlük, haftalık ve aylık olarak hazırlanan satış ve satış sonrası hizmetlere ilişkin performans raporlarının hazırlanmasına yardımcı olmak,
  • Yönetim sunumlarının hazırlanmasına yardımcı olmak,
  • Departman projelerinde yer almak.

Qualifications

  • Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde okuyup, devam zorunluluğu bulunmayan ya da yeni mezun,
  • İleri düzeyde Excel ve Powerpoint bilgisi olan,
  • İletişim becerileri yüksek,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Analitik yönü güçlü, sonuç odaklı,

Proje bazlı 'Stajyer' aramaktayız.

Doğuş Otomotiv

11 uluslararası markası ile Türkiye'nin lider otomotiv distribütörüdür. Çalışmalarını müşterilerine daima beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sunma vizyonuyla şekillendirmektedir.

Doğuş Otomotiv'de birlikte...

Kapısından içeri girdiğimizde bizi gülümseyerek karşılayanlarla birlikte olduğumuz, güvendiğimiz, güç aldığımız, öğrendiğimiz, öğrettiğimiz, başarılara imza attığımız, beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmetler sunduğumuz, azimle durmadan çalıştığımız ve tabii bitmeyecek dostluklar edindiğimiz bir yer.

Burası bizim, çünkü burada Hepimiz Bir'iz.

Want to know more about Doğuş Otomotiv ?
Review Profile